فردا ۷۰ تن مواد مخدر دود می‌شود

فردا ۷۰ تن مواد مخدر دود می‌شود

مراسم امحا ۷۰ تن انواع مواد مخدر مکشوفه غیر قابل تبدیل به دارو ، صبح فردا در مجتمع طلائیه تهران برگزار خواهد شد. سردار حسین آبادی فرمانده پلیس مبارزه با مواد مخدر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر با اشاره به این مطلب گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین سد در مقابل قاچاق مواد […]

مراسم امحا ۷۰ تن انواع مواد مخدر مکشوفه غیر قابل تبدیل به دارو ، صبح فردا در مجتمع طلائیه تهران برگزار خواهد شد.
سردار حسین آبادی فرمانده پلیس مبارزه با مواد مخدر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر با اشاره به این مطلب گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین سد در مقابل قاچاق مواد مخدر در جهان می باشد و طبق آمارهای سازمان ملل بیشترین کشفیات مواد مخدر را در دنیا به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به برگزاری این مراسم سمبلیک همزمان با فرا رسیدن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: با این اقدام قصد داریم به دنیا نشان دهیم که ایران در مبارزه با مواد مخدر جدی است و در این راه محکم و ثابت قدم ایستاده ا ست.

سردار حسین آبادی در ادامه به تشریح عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر پرداخت و تصریح کرد: در سال گذشته با انسداد مرزهای شرق کشور حضور موثر قرار گاه رسول اکرم (ص) استقرار رادارها و دوربین های دید در شب توانستیم موفقیت های چشمگیری در کاهش ورود مواد مخدر به کشور داشته باشیم .

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به افزایش ۳۴ درصدی کشف مواد مخدر در سه ماه اخیر تصریح کرد: در سه ماه اول سال جاری با توجه به تدابیر اتخاذ شده در جهت شدت برخورد با قاچاقچیان و وارد کنندگان این مواد موفق به کشف ۱۱۴ تن انواع مواد مخدر شدیم که بیش از ۸۰ درصد آن در استانهای مرزی اتفاق افتاده است و خود نشان از موفقیت ها در ممانعت از ورود مواد مخدر به داخل کشور دارد.

وی مهمترین اولویت پلیس مبارزه با مواد مخدر را مبارزه با هروئین عنوان نمود و خاطرنشان کرد: بدلیل خطر بسیار زیادی که هروئین برای جامعه و جوانان دارد، این بحث در اولویت کار پلیس قرار گرفته است و با کشف ۲۵۰/۴ تن هروئین در سه ماه اخیر با افزایش ۱۰۰ درصدی کشفیات در این مقوله روبرو بودیم .

سردار حسین آبادی در ادامه با اشاره به آغاز طرح جمع آوری معتادین هروئینی در سراسر کشور گفت: طرح جمع آوری معتادین هروئینی در تهران با موفقیت روبرو بود و تاثیر زیادی در ارتقای وضعیت ظاهری شهر داشت و از این پس هیچکس معتادین کارتون خواب و لامکان را در معابر، زیر پلها و … مشاهده نخواهد کرد.

وی اضافه کرد: از این پس همکاران ما در همه جای سطح شهر به بازرسی معتادان پرداخته و در صورت عدم در اختیار داشتن کارت درمانی ، آنها را به مراکز بازپروری منتقل می هند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شعار سال جدید پلیس را « پلیس درمان مدار»ِ عنوان کرد و ادامه داد: امیدواریم با توجه به کمک و هماهنگی های کامل ستاد مبارزه با مواد مخدر و همکاری سایر بخشها ما بتوانیم از پتانسیل های پلیس حداکثر استفاده را در جهت فشار به معتادین برای رفتن به مراکز درمانی و ترک اعتیاد بکار ببریم.

مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
2007-06-26
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
شمار معتادان افیونی در ایران
شمار معتادان افیونی در ایران
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
خوشبختی شیشه‌ای
خوشبختی شیشه‌ای
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز