شربت تریاک جایگزین خوبی برای متادون - اعتیاد

شربت تریاک جایگزین خوبی برای متادون

شربت تریاک جایگزین خوبی برای متادون اعتیاد

عضو شورای عالی داروخانه های ایران اظهار داشت: شربت تریاک از محلول الکلی تریاک تولید می شود که می تواند جایگزین خوبی برای متادون باشد. دکتر رهبر مژدهی آذر در ارتباط با اینکه شربت تریاک می تواند به عنوان داروی ترک دهنده معتادان تریاکی جایگزین متادون شود به خبرنگار مهر گفت : این سئوال را […]

عضو شورای عالی داروخانه های ایران اظهار داشت: شربت تریاک از محلول الکلی تریاک تولید می شود که می تواند جایگزین خوبی برای متادون باشد.
دکتر رهبر مژدهی آذر در ارتباط با اینکه شربت تریاک می تواند به عنوان داروی ترک دهنده معتادان تریاکی جایگزین متادون شود به خبرنگار مهر گفت : این سئوال را متخصصین امر باید پاسخ دهند که آیا می توانیم افرادی که به انواع مواد مخدر اعتیاد دارند را با این ماده ترک دهیم.وی ادامه داد : البته در جوامع خیلی پیشرفته هم افرادی وجود دارند که معتاد به مواد مخدر هستند که جای تردید در ترک اعتیاد آنان وجود دارد، زیرا به مرور و با بالا رفتن سن افراد، وابستگی آنان بیشتر خواهد شد و این مسئله از نظر ژنتیکی اثبات شده است.

عضو شورای عالی داروخانه های ایران در خصوص عوارض ناشی از مصرف شربت تریاک و احتمال سوء استفاده از مصرف آن، تصریح کرد : به نظر می رسد علم به آن مرحله نرسیده که دارویی کشف شود که بدون هیچ گونه عوارضی ، کارآیی صددرصدی داشته باشد.

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2007-08-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :