سیگار کشیدن در اطراف کودکان ممنوع

سیگار کشیدن در اطراف کودکان ممنوع اعتیاد

ایسکانیوز ـ طبق گزارشات یک روزنامه آمریکایی اعلام شد که از آغاز ژانویه ۲۰۰۷ کشیدن سیگار در خانه و ماشین و مکان هایی که کودکان حضور دارند ممنوع است. به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از خبرگزاری چین، تگزاس یکی از ایالت های آمریکا می باشد که قانون محدود شدن مکان های سیگار […]

ایسکانیوز ـ طبق گزارشات یک روزنامه آمریکایی اعلام شد که از آغاز ژانویه ۲۰۰۷ کشیدن سیگار در خانه و ماشین و مکان هایی که کودکان حضور دارند ممنوع است. به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از خبرگزاری چین، تگزاس یکی از ایالت های آمریکا می باشد که قانون محدود شدن مکان های سیگار کشیدن را اجرا نموده است. همچنین ایالت های آرکانساس و لویزینا نیز چنین قانون هایی را تصویب کرده و همچنین مکان هایی را که کشیدن سیگار در آن آزاد می باشد را نیز مشخص نموده است. به اعتقاد کارشناسان بهداشت کودکانی که در معرض دود سیگار قرار می گیرند دچار افزایش خطر بیماری های مزمن تنفسی و سندروم مرگ زودرس ناگهانی می شوند.
بیشترین ممنوعیت استعمال سیگار به ادارات، مکان های عمومی مثل رستوران ها ابلاغ شده اما حداقل ۶ ایالت و برخی از کشورها کشیدن سیگار در مقابل کودکان را ممنوع ساخته است.

تاریخ بروزرسانی : 2006-12-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو