سیگاری‌ها تهدیدی برای غیر سیگاری‌ها !

سیگاری‌ها تهدیدی برای غیر سیگاری‌ها ! اعتیاد

ایسکانیوزـ سیگاری ها تهدیدی برای سلامت غیر سیگاری‌ها محسوب شده و سلامتی آنها را به خطر می‌اندازند. به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس هیچ غیر سیگاری در برابر دود سیگار افراد سیگاری در امان نیست. اکثر غیر سیگاری‌ها به هنگام مجاورت با افراد سیگاری دچار سرفه‌های خشک سردرد و گاهی […]

ایسکانیوزـ سیگاری ها تهدیدی برای سلامت غیر سیگاری‌ها محسوب شده و سلامتی آنها را به خطر می‌اندازند.
به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس هیچ غیر سیگاری در برابر دود سیگار افراد سیگاری در امان نیست. اکثر غیر سیگاری‌ها به هنگام مجاورت با افراد سیگاری دچار سرفه‌های خشک سردرد و گاهی تهوع می‌شوند.
براساس آمارهای رسمی این غیر سیگاری‌ها هستند که بیشتر از سیگاری‌ها به سرطان ریه دچار می شوند در میان کودکان نیز سندروم مرگ ناگهانی SIDS شایع است. میزان ابتلا به سرطان ریه و سکته قلبی در میان غیر سیگاری‌ها ۳۰ – ۲۰ درصد اعلام شده است. علاوه بر سرطان و سکته قلبی بروز مشکلات تنفسی، عفونت گوش میانی و آسم شدید از عوارض جانبی دود سیگار برای غیر سیگاری‌ها است. از این روست که توصیه می‌شود حدالامکان افراد غیر سیگاری در مکان‌هایی باز و خالی از دود سیگار جدا از سیگاری‌ها به فعالیت و زندگی بپردازند.

تاریخ بروزرسانی : 2006-07-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد