سیگاری ها می ترسند سیگار را ترک کنند و چاق شوند

سیگاری ها می ترسند سیگار را ترک کنند و چاق شوند اعتیاد

جام جم آنلاین: نظرسنجی نشان داد ۴۰ درصد زن های سیگاری آلمان به دلیل ترس از افزایش وزن، حاضر به ترک سیگار نیستند. به گزارش پایگاه اینترنتی الجزیره، براساس نظرسنجی موسسه جیویس در هامبورگ آلمان، ۳۹ درصد از زنان ۲۵ تا ۳۹ ساله این کشور گفتند: می ترسیم اگر سیگار را ترک کنیم، چاق بشویم.این […]

جام جم آنلاین: نظرسنجی نشان داد ۴۰ درصد زن های سیگاری آلمان به دلیل ترس از افزایش وزن، حاضر به ترک سیگار نیستند. به گزارش پایگاه اینترنتی الجزیره، براساس نظرسنجی موسسه جیویس در هامبورگ آلمان، ۳۹ درصد از زنان ۲۵ تا ۳۹ ساله این کشور گفتند: می ترسیم اگر سیگار را ترک کنیم، چاق بشویم.این در حالی است که کارشناسان با این اعتقاد مخالف هستند. مرکز مطالعات سرطان آلمان در هایدلبرگ توضیح داد اغلب افراد سیگاری وقتی این عادت را ترک می کنند، به هیچ و جه اضافه وزن پیدا نمی کنند.این مرکز افزود: میانگین افزایش وزن پس از ترک سیگار، سه کیلوگرم است که به نسبت خطرات بهداشتی استعمال دخانیات بسیار اندک است.
مرکز مطالعات اضافه کرد: توصیه می شود کسانی که دوست دارند سیگار را ترک کنند از چند هفته قبل از این اقدام، رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزیجات در پیش گیرند.

تاریخ بروزرسانی : 2006-07-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو