سازمان جهانی بهداشت سیگاریها را استخدام نمی‌کند.

سازمان جهانی بهداشت سیگاریها را استخدام نمی‌کند. اعتیاد

idna.ir : از اول ماه دسامبر در تمام اطلاعیه‌های استخدامی این سازمان این جمله اضافه شده است که سازمان جهانی بهداشت مصرف دخانیات را ترویج نمی‌کند و سیگاریها را استخدام نمی‌کند. از متقاضیان در مورد مصرف سیگار و دیگر انواع دخانیات سوال می‌شود اگر پاسخ مثبت باشد درخواست استخدام آنها رد می‌شود. برای کارکنان سیگاری […]

idna.ir : از اول ماه دسامبر در تمام اطلاعیه‌های استخدامی این سازمان این جمله اضافه شده است که سازمان جهانی بهداشت مصرف دخانیات را ترویج نمی‌کند و سیگاریها را استخدام نمی‌کند. از متقاضیان در مورد مصرف سیگار و دیگر انواع دخانیات سوال می‌شود اگر پاسخ مثبت باشد درخواست استخدام آنها رد می‌شود. برای کارکنان سیگاری مجازاتی در نظر گرفته نشده است، اما این افراد حق سیگار کشیدن در محوطه ساختمان سازمان جهانی بهداشت را ندارند.

سازمان جهانی بهداشت سیگاریها را استخدام نمی‌کند سازمان جهانی بهداشت به عنوان بخشی از تعهدات خود برای کنترل مصرف دخانیات از این پس سیگاریها را استخدام نمی‌کند. به گزارش پایگاه اینترنتی آسوشیتدپرس، ایان سیمپسون سخنگوی این سازمان گفت سازمان جهانی بهداشت در مبارزه با سیگار رهبری آشکارتری را اتخاذ کرده است. از اول ماه دسامبر در تمام اطلاعیه‌های استخدامی این سازمان این جمله اضافه شده است که سازمان جهانی بهداشت مصرف دخانیات را ترویج نمی‌کند و سیگاریها را استخدام نمی‌کند. از متقاضیان در مورد مصرف سیگار و دیگر انواع دخانیات سوال می‌شود اگر پاسخ مثبت باشد درخواست استخدام آنها رد می‌شود. برای کارکنان سیگاری مجازاتی در نظر گرفته نشده است، اما این افراد حق سیگار کشیدن در محوطه ساختمان سازمان جهانی بهداشت را ندارند. عدم ممنوعیت استعمال دخانیات در هوای آزاد همچنان به قوت خود باقی است. این سازمان کارکنان خود را به ترک دخانیات تشویق کرده است و اقداماتی را برای کمک به آنها به اجرا گذارده است. استعمال دخانیات مهمترین عامل قابل پیشگیری مرگ در جهان است. سیگار که اعتیادآور است سالیانه سبب مرگ ‪۵‬ میلیون تن در جهان می‌شود. سیمپسون گفت ممنوعیت استخدام سیگاریها براساس قانون بین‌المللی قانونی است. این ممنوعیت شامل تمام دفاتر این سازمان از جمله دفتر این سازمان در نیویورک نیز می‌شود. وی افزود سازمان جهانی بهداشت مردم را به داشتن یک زندگی سالم ترغیب می‌کند.

منبع خبر: تهران،خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۴/۰۹/۱۲‬
فرستنده خبر: ۰۱

بهترین و سریعترین روش مهاجرت به استرالیا
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
تاریخ بروزرسانی : 2005-12-08 / گردآوری :
/
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامتور کیشکفش پاشنه مخفی
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
شمار معتادان افیونی در ایران
شمار معتادان افیونی در ایران
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
خوشبختی شیشه‌ای
خوشبختی شیشه‌ای
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد