دستگیری ۲۱ هزار نفر به جرم مواد مخدر

دستگیری ۲۱ هزار نفر به جرم مواد مخدر اعتیاد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری ۲۱ هزار نفر به جرم حمل مواد مخدر طی پنج ماه گذشته خبر داد. سرهنگ جواد کشفی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از اول سال جاری تاکنون موفق به شناسایی و دستگیری ۲۱۴۵۹ نفر که فروشنده و […]

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری ۲۱ هزار نفر به جرم حمل مواد مخدر طی پنج ماه گذشته خبر داد.
سرهنگ جواد کشفی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از اول سال جاری تاکنون موفق به شناسایی و دستگیری ۲۱۴۵۹ نفر که فروشنده و حامل مواد مخدر بودند شد که از این افراد ۴۵۰۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.این مقام مسئول در نیروی انتظامی ادامه داد: پلیس از این افراد ۵۸۳۰۷۶ عدد قرص و آمپول روانگردان و ۳۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف کرده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به پاکسازی ۲۶۱ نقطه آلوده در تهران افزود: بر اساس تماسها و گزارشات مردمی مبنی بر فروش مواد مخدر در بعضی از نقاط شهر، پلیس گزارشات را بررسی و پس از تکمیل اطلاعات در یک عملیات اقدام به پاکسازی این نقاط می کند که در همین راستا طی پنج ماه گذشته ۱۴۱ مرحله عملیات از طرف پلیس مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت و در پی آن ۵۹ باند توزیع مواد مخدر متلاشی شد.

کشفی با انتقاد از نحوه رسیدگی به جرائم مربوط به مواد مخدر شیشه گفت: درحال حاضر بخشی از این جرائم در دادسرای رسیدگی به جرائم پزشکی بررسی می شود.

تاریخ بروزرسانی : 2009-08-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو