درمان ترك سيگار - اعتیاد

درمان ترک سیگار

درمان ترک سیگار اعتیاد

مدیر علمی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران از درمان و آموزش کلینیکی ترک سیگار به وسیله پزشکان متخصص با همکاری سازمان داوطلبان هلال‌احمر به صورت رایگان خبر داد. علی عبداللهی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به این که بر اساس مطالعات و پژوهش‌های چندین ساله بین‌المللی سازمان بهداشت […]

مدیر علمی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران از درمان و آموزش کلینیکی ترک سیگار به وسیله پزشکان متخصص با همکاری سازمان داوطلبان هلال‌احمر به صورت رایگان خبر داد.
علی عبداللهی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به این که بر اساس مطالعات و پژوهش‌های چندین ساله بین‌المللی سازمان بهداشت جهانی برای ترک سیگار روش استاندارد مداخله‌ای جزئی “Minimal Intervention ” توصیه می‌شود، گفت: این روش بر پایه آموزش استوار بوده. و به این منظور برای ترک سیگار یک دوره کلاس آموزشی و درمانی شامل «شش جلسه» یک ساعت و نیم به صورت گروهی و دو بار در هفته توسط پزشک متخصص صورت می‌پذیرد.
وی با بیان این که خدمات ارائه شده جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران که با همکاری سازمان داوطلبان هلال‌احمر صورت می‌پذیرد به صورت رایگان است، افزود: شروع برنامه‌های آموزشی و درمانی از ابتدای هر ماه شمسی تا انتهای ماه بوده و در هر ماه، ۴ دوره طبق برنامه‌های خاصی برگزار می‌شود.
عبداللهی‌نیا با اشاره به این‌که کلاس‌های ترک سیگار کلینیکی برای خانم‌ها و آقایان هر ماه دایر است، اظهار داشت: در پایان هر دوره داوطلبان تا یک سال تحت راهنمایی و پیگیری قرار خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان و داوطلبان ترک سیگار می‌توانند به نشانی تهران، خیابان طالقانی، بین خیابان‌های استاد نجات‌اللهی و سپهبد قرنی جنب داروخانه هلال‌احمر، پلاک ۳۱۳ ساختمان داوطلبان هلال‌احمر طبقه دوم مراجعه یا با تلفن ۸۸۹۱۳۶۶۶ کلینیک ترک سیگار جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران تماس حاصل کنند.
انتهای پیام/

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2009-08-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :