خط تلفني مشاوره رايگان اعتياد 4اسفند - اعتیاد

خط تلفنی مشاوره رایگان اعتیاد ۴اسفند

خط تلفنی مشاوره رایگان اعتیاد ۴اسفند اعتیاد

مدیرکل امور فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد: خط ملی مشاوره رایگان اعتیاد از چهارم اسفند ماه در کشور راه‌اندازی می‌شود. هومان نارنجی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» ایسنا، هدف از راه‌اندازی خط ملی مشاوره اعتیاد با همکاری مشترک ستاد مبارزه با مواد مخدر، سازمان بهزیستی و وزارت ارتباطات را ارائه […]

مدیرکل امور فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد: خط ملی مشاوره رایگان اعتیاد از چهارم اسفند ماه در کشور راه‌اندازی می‌شود. هومان نارنجی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» ایسنا، هدف از راه‌اندازی خط ملی مشاوره اعتیاد با همکاری مشترک ستاد مبارزه با مواد مخدر، سازمان بهزیستی و وزارت ارتباطات را ارائه خدمات رایگان مشاوره‌ای در زمینه‌هایی چون امور پیشگیری، کاهش آسیب و درمانی اعتیاد، معرفی نزدیک‌ترین مرکز درمانی به متقاضیان و در مجموع معرفی کلیه خدمات ارائه‌ای در کشور در حوزه اعتیاد خواند.

وی در پاسخ به این که طبق اعلام اخیر، مقرر بود که این خط مشاوره در دهه فجر راه‌اندازی شود، گفت: سامانه فوق در ۱۹ بهمن ماه به ستاد مبارزه با مواد مخدر تحویل داده شد، اما به دلیل انجام برخی بررسی‌های مورد نیاز، راه‌اندازی این خط به چهارم اسفند ماه موکول شده است.

مدیرکل امور فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر در عین حال خاطرنشان کرد: ۳۰ مشاور برای ارائه خدمات به متقاضیان در قالب خط ملی مشاوره رایگان تلفنی در زمینه اعتیاد، دوره آموزشی لازم و مورد نیاز در این حوزه را سپری کرده‌اند که برای پاسخگویی به متقاضیان، در ۱۷ پایگاه که مستقر می‌شوند و در سه شیفت کاری از هشت صبح تا ۹ شب آماده پاسخگویی به هموطنان هستند.

نارنجی‌ها همچنین یادآور شد: تلفن چهار رقمی خط ملی مشاوره اعتیاد در روز افتتاح این سامانه که برای نخستین بار با جمع‌آوری متخصصان در کشور راه‌اندازی می‌شود، اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2009-02-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :