"خانه های بهبودی " معتادان - اعتیاد

“خانه های بهبودی ” معتادان

“خانه های بهبودی ” معتاداناعتیاد

مدیر کل دفتر پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی گفت: کمپ ها و خانه های بهبودی معتادان تا اول آذرماه مهلت دارند برای دریافت مجوز فعالیت به سازمان بهزیستی مراجعه کنند. دکتر فرید براتی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ماموران سازمان بهزیستی به مراکز ترک اعتیاد سرپایی و کلینیکهای ترک اعتیاد دائما نظارت می کنند […]

مدیر کل دفتر پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی گفت: کمپ ها و خانه های بهبودی معتادان تا اول آذرماه مهلت دارند برای دریافت مجوز فعالیت به سازمان بهزیستی مراجعه کنند.
دکتر فرید براتی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ماموران سازمان بهزیستی به مراکز ترک اعتیاد سرپایی و کلینیکهای ترک اعتیاد دائما نظارت می کنند و تمامی این مراکز دارای مجوز فعالیت از بهزیستی هستند.
وی در خصوص فعالیت کمپ ها و خانه های بهبودی اشاره کرد و ادامه داد : این خانه ها توسط معتادان بهبود و درمان یافته تشکیل شده است و هیچ مجوزی ندارند، بنابراین فعالیت آنان غیر قانونی است.مدیر کل دفتر پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی، تاکید کرد : براساس آمارهای موجود ۷۵۰ تا ۸۰۰ مرکز کمپ وخانه بهبودی در سراسر کشور موجود است و بهزیستی با هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر تا اول آذرماه به این مراکز مهلت داده تا برای دریافت مجوز فعالیت اقدام کنند و خود را با شرایط آئین نامه تطبیق دهند، در غیر اینصورت از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.

براتی گفت: براساس آئین نامه موجود کارکنان کمپ ها و خانه های بهبودی باید از آموزشهای لازم بهره مند شوند و همچنین محیط آنان نیز باید استاندارد شود.

وی خاطر نشان کرد: براساس آمارهای رسیده هم اکنون در شهریار ۳۵ خانه بهبودی بدون مجوز فعالیت می کند. این خانه ها بصورت روزانه با حجم زیاد مراجه کننده روبرو هستند

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2007-09-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :