جمع آوری معتادان خیابانی

جمع آوری معتادان خیابانی اعتیاد

جمع آوری معتادان خیابانیReviewed by Afshari on May 13Rating: رییس اداره پیشگیری و درمان و سوء مصرف مواد وزارت بهداشت از آغاز طرح جمع آوری معتادان خیابانی از ابتدای خرداد ۸۶ خبر داد و گفت: در این راستا وزارت بهداشت برای درمان معتادان پرخطر آمادگی کامل دارد. به گزارش خبرنگار «بهداشت و درمان» خبرگزاری دانشجویان […]

جمع آوري معتادان خيابانيReviewed by Afshari on May 13Rating:

رییس اداره پیشگیری و درمان و سوء مصرف مواد وزارت بهداشت از آغاز طرح جمع آوری معتادان خیابانی از ابتدای خرداد ۸۶ خبر داد و گفت: در این راستا وزارت بهداشت برای درمان معتادان پرخطر آمادگی کامل دارد. به گزارش خبرنگار «بهداشت و درمان» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمد باقر صابری زفرقندی با اعلام این خبر در نشست مطبوعاتی گفت: حفظ و ایجاد امنیت از وظایف ذاتی نیروی انتظامی است. بنابراین جمع آوری معتادان خیابانی با محوریت وزارت بهداشت فرصت طلایی برای معتادان محسوب می‌شود تا هر معتاد نیازمند خدمات درمانی به طور رایگان و یا حداقل هزینه درمان شود.
زفرقندی در ادامه با این توضیح که هر معتادی که برای درمان مراجعه نکند به علت ایجاد اختلال در امنیت شهر مجرم شناخته می‌شود، گفت: این مجرمان در دادگاه‌های درمان مدار محکوم به درمان هستند.
وی با اشاره به تامین اعتبارات لازم برای اجرای این طرح، گفت: طرح اردوگاه‌ها از ابتدای خرداد در تهران آغاز می‌شود.
به گفته وی، ۸/۷ میلیارد تومان اعتبار برای این طرح منظور شده است.
زفرقندی با اشاره به وجود ۱۲ مرکز DIC در سال ۸۴ در کشور در ادامه افزود: تعداد این مراکز در سال ۸۵ بالغ بر ۶۰ مرکز شده است.

تاریخ بروزرسانی : 2007-05-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو