جمع‌آوري معتادان پرخطر پايتخت - اعتیاد

جمع‌آوری معتادان پرخطر پایتخت

جمع‌آوری معتادان پرخطر پایتخت اعتیاد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، از تشدید طرح «کاردرمانی» معتادان در پایتخت از روز دوشنبه هفته آینده خبر داد. سرهنگ کشفی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به این که طرح «کاردرمانی» معتادان از ۱۵ اردیبهشت ماه امسال آغاز شده است، گفت: در مرحله اول این طرح، […]

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، از تشدید طرح «کاردرمانی» معتادان در پایتخت از روز دوشنبه هفته آینده خبر داد.
سرهنگ کشفی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به این که طرح «کاردرمانی» معتادان از ۱۵ اردیبهشت ماه امسال آغاز شده است، گفت: در مرحله اول این طرح، پلیس معتادان بدون مکان، تزریقی و طرد شده از سوی خانواده‌ها را جمع‌آوری کرد که در مرحله جدید این طرح، پلیس از روز دوشنبه هفته آینده معتادان پرخطر کارتن‌خواب را جمع‌آوری می‌کند. سرهنگ کشفی ادامه داد: در این مرحله ۲۰ دستگاه خودروی ون با آرم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اقدام به گشت‌زنی در کلیه مناطق پایتخت کرده و معتادان پرخطر را جمع‌آوری خواهد کرد.

وی ادامه داد: تاکنون ۵۶۷ معتاد از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ جمع‌آوری و به اردوگاه‌های «صباشهر»، «بهمن» و «خاوران» منتقل شدند که ظرفیت دو اردوگاه «صباشهر» و «بهمن» تکمیل شده است.

به گفته رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، معتادان پس از انتقال به این اردوگاه‌ها مورد پذیرش، سم زدایی و بازتوانی قرار خواهند گرفت و پس از آن مرحله حرفه‌آموزی را طی خواهند کرد.

وی در رابطه با مرحله جمع‌آوری معتادان به شکل تماس تلفنی خانواده‌ها نیز اظهار کرد: در تلاش هستیم هماهنگی‌های لازم را در این رابطه با دادسرا انجام دهیم که اگر مجوزهای لازم اخذ شود، در مرحله بعدی این موضوع نیز عملیاتی خواهد شد.

سرهنگ کشفی درباره اردوگاه «کاردرمانی زنان» نیز اظهار کرد: بنا بود شهرداری در محدوده اتوبان تهران ـ کرج واقع در «چیتگر» مکانی را برای راه‌اندازی این اردوگاه اختصاص دهد که این موضوع محقق نشد که در این رابطه پلیس به دنبال پیگیری این موضوع برای راه‌اندازی اردوگاه کاردرمانی زنان در محدوده «لویزان» است.

وی تصریح کرد: پلیس در حال حاضر جمع‌آوری زنان معتاد را در دستور کار خود ندارد.

انتهای پیام

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
ترفندهای فوق العاده برای تزئین سبزیجات
تاریخ بروزرسانی : 2009-08-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :