جشنواره سیاه و سفید با موضوع اعتیاد - اعتیاد

جشنواره سیاه و سفید با موضوع اعتیاد

جشنواره سیاه و سفید با موضوع اعتیاد اعتیاد

دبیر جشنواره سیاه و سفید اعلام کرد: اسفند ماه سال جاری جشنواره سیاه و سفید با هدف پیشگیری از مصرف مواد مخدر و روان گردان در دانشگاه ها با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار می شود. به گزارش روز سه شنبه خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران “ایسکانیوز”، جواد روشن در نشست خبری که […]

دبیر جشنواره سیاه و سفید اعلام کرد: اسفند ماه سال جاری جشنواره سیاه و سفید با هدف پیشگیری از مصرف مواد مخدر و روان گردان در دانشگاه ها با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار می شود. به گزارش روز سه شنبه خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران “ایسکانیوز”، جواد روشن در نشست خبری که در وزارت علوم برگزار شد با بیان اینکه این جشنواره برای اولین بار در کشور برگزار می شود، ابراز داشت: این جشنواره جهت پیشگیری دانشجویان از مصرف مواد روان گردان در سه بخش هنرهای نمایشی، عکس و فیلم و هنرهای تجسمی برگزار می شود.
وی تصریح کرد: تئاتر خیابانی و نمایشنامه نویسی در بخش هنرهای نمایشی، فیلم کوتاه در بخش عکس و فیلم و کاریکاتور و گرافیک در بخش هنرهای تجسمی از اقدامات جشنواره است.
روشن مهلت ارسال آثار جشنواره را تا اول بهمن ماه اعلام کرد و گفت: علاقه مندان آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره که در دبیرخانه تئاتر که در دبیرخانه تئاتر دانشجویی قرار دارد می توانند ارسال کنند.
دبیر جشنواره سیاه و سفید خاطرنشان کرد: دانشجویان و فارغ التحصیلانی که بیش از دو سال از فارغ التحصیلی شان نمی گذرد می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
روشن با اشاره به اینکه کلیه اطلاعات جشنواره از طریق سایت اداره فرهنگی وزارت علوم اطلاع رسانی می شود، گفت: کارهای برگزیده جشنواره به صدا و سیما ارایه می شود و نمایشنامه ها، کارهای گرافیکی و کاریکاتور به صورت کتاب چاپ خواهد شد. /۰۵/۱۴۶

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2008-11-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :