جاسازی سه کیلو کوکائین، درون شکم بوقلمون

جاسازی سه کیلو کوکائین، درون شکم بوقلمون اعتیاد

رییس پلیس مرکزی پرو اعلام کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این کشور موفق شدند بیش از سه کیلوگرم کوکائین را که درون بدن هشت بوقلمون زنده جاسازی شده بود، کشف و ضبط کنند. به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «اوترو گنزالس» ـ رییس پلیس مرکزی پرو ـ در مصاحبه‌ای با خبرگزاری […]

رییس پلیس مرکزی پرو اعلام کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این کشور موفق شدند بیش از سه کیلوگرم کوکائین را که درون بدن هشت بوقلمون زنده جاسازی شده بود، کشف و ضبط کنند.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «اوترو گنزالس» ـ رییس پلیس مرکزی پرو ـ در مصاحبه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، یادآور شد: ماموران پلیس مرزی و مواد مخدر کشور با مشکوک شدن به یک وانت حمل پرنده در منطقه «تاراپوتو» و متوقف کردن آن متوجه شدند که مواد مخدر درون این خودرو جاسازی شده است. وی ادامه داد: ماموران با بازجویی از راننده و دو سرنشین این خودرو متوجه شدند که این افراد مواد مخدر را درون بدن بوقلمون‌های زنده که بار این وانت بوده است، جاسازی کرده و تصمیم‌ دارند آن را به منطقه «خوآن جیو» منتقل کنند.

به گزارش ایسنا، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پرو پس از انجام آزمایشات بر روی این بوقلمون‌های زنده و عمل جراحی این مقدار مواد مخدر از نوع کوکائین و درون ۱۷ کپسول جاسازی شده بود، از بدن این پرندگان بخت‌برگشته بیرون آوردند.

گفته می‌شود، این اولین باری است که قاچاقچیان مواد مخدر در پرو که یکی از کشورهای عمده تولیدکننده مواد مخدر پس از مکزیک به شمار می‌رود، مواد مخدر را این گونه و از طریق مخفی کردن درون بدن پرندگان و یا جانداران دیگر به کشورهای دیگر قاچاق می‌کنند.

تاریخ بروزرسانی : 2009-09-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو