تولید ۷ هزار و ۲۰۰ تن مواد مخدر

تولید ۷ هزار و ۲۰۰ تن مواد مخدر

ایسکانیوز : دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری پیش بینی کرد که طی سال ۲۰۰۷ میلادی ۷ هزار و ۲۰۰ تن مواد مخدر در افغانستان تولید شود. سرتیپ دکتر اسماعیل احمدی مقدم، دبیر کل ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری، عصر روز گذشته در مراسم همایش جایگاه سازمان های مردم و نهادهای […]

ایسکانیوز : دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری پیش بینی کرد که طی سال ۲۰۰۷ میلادی ۷ هزار و ۲۰۰ تن مواد مخدر در افغانستان تولید شود.
سرتیپ دکتر اسماعیل احمدی مقدم، دبیر کل ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری، عصر روز گذشته در مراسم همایش جایگاه سازمان های مردم و نهادهای فعال در عرصه مبارزه با موادمخدر با اعلام این مطلب افزود: فرهنگ اومانیسم در غرب را یکی از دلایل افزایش تمایل به موادمخدر دانست .و تصریح کرد: در حال حاضر ۲۳۶ میلیون نفر در جهان مبتلا به مواد مخدر و سایر روانگردان ها هستند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: متاسفانه با توجه به افزایش تولید موادمخدر در افغانستان به طوری که پیش بینی می شود در سال ۲۰۰۷، بیش از ۷ هزار تن مواد در این کشور تولید شود این در حالی است که ایران بدون هیچ پشتیبانی در عرصه مبارزه با موادمخدر قرار دارد و سایه کشورها به خصوص کشورهای غربی جز حرکت های نمادین اقدام دیگری ندارند تا جایی که حتی در این راستا تهمت هایی را به کشور ما وارد می کنند.
سردار احمدی مقدم، با اشاره به عوارض مدرنیته در جوامعی نظیر کشورمان گفت: امروز فقط با موادمخدر و استفاده سنتی آن روبه رو نیستیم و اشکال جدید و متنوع پیچیده ای از مواد مخدر جوانان مان را تهدید می کند. به صورتی که حتی ورزشکاران نیز به اشکال جدیدی به استفاده از مواد مخدر و نیروزا روی آوردند.
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری ادامه داد: تا به حال در پارادایم مبارزه با موادمخدر اقدامات حکومتی ارحج بوده اند و باید ساز و کارهایی برای مشارکت مردم پیش بینی کرد و پارادایم مبارزه از رویکرد پلیسی و زندانی کردن به رویکردهای اجتماعی و روان درمانی تغییر کرده است.
وی با تاکید بر اینکه در جبهه مبارزه با موادمخدر نیاز به مجاهدت و تفکر جهادی داریم، تصریح کرد: دولت باید فعالیت ها را در این موضوع به مرور به مردم و سازمان های مردم واگذار کند و خودش نقش سیاستگذاری و نظرات را به عهده بگیرد.
سردار احمدی مقدم افزود: اشتغال و ازدواج در گذشته کمک زیادی برای جلوگیری از اعتیاد جوانان می کرد ولی امروزه این دو عامل کارکرد خود را از دست داده است.
بنابراین دولت باید نگاه ویژه ای به این معضل داشته باشد./۱۱۰/۰۲

مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
2007-07-05
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
شمار معتادان افیونی در ایران
شمار معتادان افیونی در ایران
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
احتمال خفگی در نوزادان والدین سیگاری
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
غربالگری دانش‌آموزان در معرض خطر اعتیاد
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
روش های ترک وآنچه خانواده ها باید بیا موزند ……
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
شخصیت، روانشناسی و اعتیاد
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
آگاه‌سازی جامعه نسبت به مواد مخدر جدید
خوشبختی شیشه‌ای
خوشبختی شیشه‌ای
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
۶ باور رایج غلط و خطرناک درباره اعتیاد
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز