بریتانیا برای ترک اعتیاد جایزه می دهد

بریتانیا برای ترک اعتیاد جایزه می دهد اعتیاد

ایسکانیوز: موسسه بهداشت و سلامت دولت بریتانیا برای اینکه معتادین را تشویق به ترک اعتیاد کند برای آنان جوایزی را در نظر گرفته است. به گزارش روز یکشنبه گروه علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از مجله Science، در گزارشی که در Daily Mail به چاپ رسید، اعلام شد، افراد معتادی که بتوانند اعتیاد خود را […]

ایسکانیوز: موسسه بهداشت و سلامت دولت بریتانیا برای اینکه معتادین را تشویق به ترک اعتیاد کند برای آنان جوایزی را در نظر گرفته است.
به گزارش روز یکشنبه گروه علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از مجله Science، در گزارشی که در Daily Mail به چاپ رسید، اعلام شد، افراد معتادی که بتوانند اعتیاد خود را ترک کنند به آنها سند خرید تلویزیون و دستگاه های ویدیویی قابل حمل (ipod) مجانی اهدا می شود. در پی این طرح برخی به مخالفت برخواستند. به اعتقاد مخالفین طرح اگر دانشمندان برای ترک معتادان از هدایا استفاده کنند و مشکلات پیچیده آنان را حل ننمانید، قادر نخواهد بود عادات معتادین را تغییر دهند. مقامات موسسه بهداشت بریتانیا اعلام کرده است که این طرح جدید در حدود ۱۰ برابر هزینه درمان معتادین صرفه جویی به عمل می آورد و هزینه ها را کاهش می دهد.

تاریخ بروزرسانی : 2007-01-31 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو