بازداشت یک تولید کننده مواد روانگردان

بازداشت یک تولید کننده مواد روانگردان اعتیاد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک زن که در امر تولید و توزیع مواد روانگردان دست داشته است خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کشفی در توضیح این خبر گفت: روز گذشته ماموران مبارزه با مواد مخدر پلیس تهران بزرگ با خبر می شوند که خانمی به نام “فریبا” […]

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک زن که در امر تولید و توزیع مواد روانگردان دست داشته است خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کشفی در توضیح این خبر گفت: روز گذشته ماموران مبارزه با مواد مخدر پلیس تهران بزرگ با خبر می شوند که خانمی به نام “فریبا” در منزل خود واقع در “پونک” اقدام به تولید و توزیع مواد مخدر روانگردان می کند.بر همین اساس، موضوع صحت و سقم خبر را پیگیری کرده و پس از تایید صحت خبر اقدام به مراقبت از محل مذکور کرده و پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد منزل می شوند.

وی افزود: با ورود ماموران به محل، “فریبا” که در حال تهیه و تولید مواد روانگردان بود دستگیر شده و محل اختفای او مورد بازرسی قرار می گیرد که طی آن سه گرم شیشه، سه گرم تریاک و مقادیر بسیاری لوازم و تجهیزات ساخت و تولید مواد روانگردان کشف و ضبط می شود.

سرهنگ کشفی ادامه داد: این زن به همراه مواد مکشوفه به مقر انتظامی منتقل شده و در تحقیقات به عمل آمده ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر تولید و توزیع مواد روانگردان گفت که اقلام و تجهیزات مکشوفه به فردی به نام “حمید -ی ” تعلق دارد که اکنون در زندان می باشد.

این زن همچنین اعتراف کرد که حدود هفت ماه است با حمید و فردی دیگر به نام امیر – ن در زمینه تولید و توزیع مواد روانگردان همکاری دارد.

با تکمیل شدن تحقیقات، مراتب برای رسیدگی بیشتر به مراجع قضایی ارجاع شد و تلاش پلیس برای دستگیری دیگر همدست این زن ادامه دارد.

تاریخ بروزرسانی : 2009-08-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو