ایران در رتبه پنجم درمان معتادان

ایران در رتبه پنجم درمان معتادان اعتیاد

مدیرکل درمان و بازتوانی ستاد مبارزه با مواد مخدر از پوشش درمانی ۳۰ درصدی معتادان جمع‌آوری شده در طرح نجات معتادان خبر داد. دکتر سعید صفاتیان در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» ایسنا، با بیان این خبر افزود: از ۲۰ هزار معتاد جمع‌آوری شده در طرح نجات، ۳۰ درصد تحت پوشش درمانی قرار گرفته‌اند که این […]

مدیرکل درمان و بازتوانی ستاد مبارزه با مواد مخدر از پوشش درمانی ۳۰ درصدی معتادان جمع‌آوری شده در طرح نجات معتادان خبر داد.
دکتر سعید صفاتیان در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» ایسنا، با بیان این خبر افزود: از ۲۰ هزار معتاد جمع‌آوری شده در طرح نجات، ۳۰ درصد تحت پوشش درمانی قرار گرفته‌اند که این رقم، در این زمینه بسیار مطلوب است. وی افزود: ایران در حال حاضر در رتبه پنجم دنیا در درمان معتادان قرار دارد که این رتبه در مقایسه با بسیاری از کشورهای مدعی در جایگاه بسیار مناسبی قرار دارد.

مدیرکل درمان و بازتوانی ستاد مبارزه با موادمخدر به حرفه‌آموزی دو هزار معتاد رها یافته، نیز اشاره و عنوان کرد: با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای معتادان رها یافته در طرح نجات تحت پوشش کارآموزی و حرفه‌آموزی قرار می‌گیرند.

صفاتیان ادامه داد: با اقداماتی که در زمینه درمان معتادان در حال انجام است، ایران به زودی به رتبه اول درمان اعتیاد در دنیا دست پیدا خواهد کرد.

انتهای بیام

تاریخ بروزرسانی : 2008-05-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد