افزايش مراجعان به كلينيك‌هاي ترك دخانيات - اعتیاد

افزایش مراجعان به کلینیک‌های ترک دخانیات

افزایش مراجعان به کلینیک‌های ترک دخانیاتاعتیاد

رییس مرکز تحقیقات ترک دخانیات از افزایش ۵۰ درصدی شمار مراجعه کنندگان به مراکز ترک دخانیات پیش از آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:‌ در این ایام ضمن افزایش متقاضیان ترک دخانیات، انگیزه دریافت خدمات درمانی و مشاوره‌ای در این خصوص هم افزایش می‌یابد. دکترغلامرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار «بهداشت و درمان» […]

رییس مرکز تحقیقات ترک دخانیات از افزایش ۵۰ درصدی شمار مراجعه کنندگان به مراکز ترک دخانیات پیش از آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:‌ در این ایام ضمن افزایش متقاضیان ترک دخانیات، انگیزه دریافت خدمات درمانی و مشاوره‌ای در این خصوص هم افزایش می‌یابد.
دکترغلامرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار «بهداشت و درمان» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه ترک استعمال دخانیات در ایام ماه مبارک رمضان به علت ایجاد تغییر رفتار سیگار کشیدن، سهل‌تر می‌شود، اظهار کرد: البته این بدان معنا نیست که موفقیت در ترک استعمال دخانیات صد درصد است. وی، با اشاره به تاثیر گرایش مذهبی در کاهش تعداد نخ‌های مصرفی و لحظات ارتباط با سیگار در ایام ماه مبارک رمضان گفت:‌ این در حالی است که در سایر اوقات سال فرد به دنبال غم و یا شادی (تغییر حالات روحی و روانی) به کشیدن سیگار روی می‌آورد.

رییس مرکز تحقیقات ترک دخانیات با بیان اینکه در چنین شرایطی اجرای خدمات دارویی درمانی به همراه خدمات مشاوره‌ای می‌تواند در ترک دخانیات موثر باشد، تصریح کرد: البته این به معنای موفقیت مطلق در ترک استعمال دخانیات نیست؛ چون میزان موفقیت در شرایط مختلف و در افراد گوناگون متفاوت است.

انتهای پیام

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2009-09-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :