اعتیاد به نیکوتین در سیگار ترک آن را دشوار می کند!

اعتیاد به نیکوتین در سیگار ترک آن را دشوار می کند! اعتیاد

اعتیاد به نیکوتین در سیگار ترک آن را دشوار می کند!Reviewed by Afshari on Sep 6Rating: ایسکانیوز ـ افزایش نیکوتین در سیگارها، ترک آن را برای فرد سیگاری دشوار می سازد. به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از سایت Washington post، از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۴، تولید کنندگان دخانیات در کشورهایی نظیر آمریکا، […]

اعتیاد به نیکوتین در سیگار ترک آن را دشوار می کند!Reviewed by Afshari on Sep 6Rating:

ایسکانیوز ـ افزایش نیکوتین در سیگارها، ترک آن را برای فرد سیگاری دشوار می سازد.
به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از سایت Washington post، از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۴، تولید کنندگان دخانیات در کشورهایی نظیر آمریکا، بر میزان نیکوتین موجود در سیگار های خود، ۱۰ درصد اضافه کردند. بر اساس مطالعات انجام شده، نیکوتین علاوه بر ایجاد کردن مشکلات جدی فیزیکی و روحی اگر فردی با کوشش فراوان خواهان ترک سیگار باشد، در صورت افزایش نیکوتین این کار صورت نمی گیرد افراد در صورت کشیدن مداوم سیگار، به آن معتاد شده و تنها ۴۰ درصد از سیگاری ها به کلی، ترک می کنند.
کارخانجات تولید دخانیات از سال ۹۸ میلادی تاکنون سالانه چندین میلی گرم- حدود ۵/۱۱ درصد – بر میزان مجاز نیکوتن در سیگارها افزوده اند و هدف از این کار، پایه فروش بیشتر و سود زیاد برای آنان باشد. با این وجود، دولت ها خوستار این موضوع هستند که برای جلوگیری از زیادشدن جمعیت معتادان، از میزان این ماده اعتیاد آور، در سیگار ها کاسته شود تا افرادی که خواهان ترک هستند شانسی برای این کار داشته باشند.

تاریخ بروزرسانی : 2006-09-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو