ارزش افزوده موادمخدر زمینه فساد برخی پرسنل

ارزش افزوده موادمخدر زمینه فساد برخی پرسنل اعتیاد

ارزش افزوده موادمخدر زمینه فساد برخی پرسنل را فراهم می کند در تاریخ یکشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۸۳ جانشین رئیس جمهوری در ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: حدود یک درصد از درآمد ناشی از تولید مواد مخدر به کشاورزان افغانی می رسد. به گزارش ایسنا، دکتر علی هاشمی در همایش مشترک ستاد مبارزه با مواد […]

ارزش افزوده موادمخدر زمینه فساد برخی پرسنل را فراهم می کند
در تاریخ یکشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۸۳

جانشین رئیس جمهوری در ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: حدود یک درصد از درآمد ناشی از تولید مواد مخدر به کشاورزان افغانی می رسد.
به گزارش ایسنا، دکتر علی هاشمی در همایش مشترک ستاد مبارزه با مواد مخدر و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در آستانه ماه مبارک رمضان، اعتیاد را اولین منکر اجتماعی جهان خواند و خاطرنشان کرد:

ارزش افزوده موادمخدر زمینه فساد برخی پرسنل را فراهم می کند
جانشین رئیس جمهوری در ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: حدود یک درصد از درآمد ناشی از تولید مواد مخدر به کشاورزان افغانی می رسد.
به گزارش ایسنا، دکتر علی هاشمی در همایش مشترک ستاد مبارزه با مواد مخدر و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در آستانه ماه مبارک رمضان، اعتیاد را اولین منکر اجتماعی جهان خواند و خاطرنشان کرد: در بحث کاهش تقاضای مواد مخدر پیشگیری و مصون سازی جامعه سالم مهمترین اصل است.وی در ادامه ارزش افزوده قاچاق مواد مخدر را عامل فساد بسیاری از افراد خواند و خاطرنشان کرد: بهای مواد مخدر در اروپا نسبت به داخل کشور افغانستان گاهی به بیش از ۵۰۰ برابر افزایش می یابد که این ارزش افزوده زمینه فساد برخی پرسنل رده پایین دستگاه ها را فراهم می کند که وضعیت معیشتی افراد جامعه و شیوه مبارزه کمی و استفاده از نیروی زیاد در عملیات های مبارزه با عرضه در بروز این معضل بسیار موثر است. هاشمی همچنین اظهار داشت: بنابراین دولت باید با انتخاب جایگزین های مناسب برای معتادان و ارائه آسان و ارزان آنها مدیریت را از قاچاقچیان مواد مخدر گرفته و خود در اختیار گیرد.
منبع خبر: روزنامه همشهری ۲۵-۷-۱۳۸۳
فرستنده خبر: Hasani

تاریخ بروزرسانی : 2005-12-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامپرسیلدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو