احتمال بیماریهای روانی در مصرف‌کنندگان حشیش..

احتمال بیماریهای روانی در مصرف‌کنندگان حشیش.. اعتیاد

احتمال بروز بیماریهای روانی در مصرف‌کنندگان حشیش ۴ برابر دیگران است. در تاریخ دوشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۸۴ یکی از پژوهشگران بیمارستان سنت ماری لندن با بررسی نتایج پژوهش‌های انجام شده در سوئد و برخی دیگر از کشورهای جهان اعلام کرد: مصرف حشیش احتمال بروز بیماریهای روانی را افزایش می‌دهد. بر پایه نتایج بررسی‌های انجام شده […]

احتمال بروز بیماریهای روانی در مصرف‌کنندگان حشیش ۴ برابر دیگران است.
در تاریخ دوشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۸۴
یکی از پژوهشگران بیمارستان سنت ماری لندن با بررسی نتایج پژوهش‌های انجام شده در سوئد و برخی دیگر از کشورهای جهان اعلام کرد: مصرف حشیش احتمال بروز بیماریهای روانی را افزایش می‌دهد. بر پایه نتایج بررسی‌های انجام شده احتمال بروز بیماری جنون جوانی یا اسکیزوفرنی و همچنین عارضه افسردگی در مصرف کنندگان حشیش ۴ برابر افزایش می‌یابد.

احتمال بروز بیماریهای روانی در مصرف‌کنندگان حشیش ۴ برابر دیگران است کشیدن حشیش احتمال ابتلا به بیماریهای روانی را به گونه چشمگیری افزایش می‌دهد. به گزارش سرویس «بهداشت و درمان» خبرگزاری دانشجویان ایران، یکی از پژوهشگران بیمارستان سنت ماری لندن با بررسی نتایج پژوهش‌های انجام شده در سوئد و برخی دیگر از کشورهای جهان اعلام کرد: مصرف حشیش احتمال بروز بیماریهای روانی را افزایش می‌دهد. بر پایه نتایج بررسی‌های انجام شده احتمال بروز بیماری جنون جوانی یا اسکیزوفرنی و همچنین عارضه افسردگی در مصرف کنندگان حشیش ۴ برابر افزایش می‌یابد.

منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران – تبریز ۲۶-۹-۸۴

تاریخ بروزرسانی : 2005-12-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو