هر ایرانی تا به امروز چه مبلغی یارانه دریافت کرده است

هر ایرانی تا به امروز چه مبلغی یارانه دریافت کرده است اقتصاد

هر ایرانی که از ابتدا اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها تاکنون در لیست دریافت یارانه قرار داشته در مجموع بیش از ۳ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان یارانه نقدی دریافت کرده است.

یارانه دریافتی هر ایرانی

یارانه دریافتی هر ایرانی  ,یارانه نقدی آذر ماه در حالی ساعت ۲۴ روز ۲۶ آذر واریز و قابل برداشت شد که در مجموع تاکنون بیش از ۲۸۳ هزار میلیارد تومان به عنوان یارانه‌های ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است. از آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در آذر ماه سال ۱۳۸۹ تاکنون ۸۲ مرحله یارانه نقدی به متقاضیان پرداخت شده و این در حالی است که با یارانه ماه جاری دریافتی هر نفر که از ابتدا تاکنون در لیست سازمان هدفمندی قرار داشته از ۳ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان گذشت.

مبلغ یارانه دریافتی هر ایرانی

پرداخت یارانه نقدی به حدود ۷۶ میلیون نفر ایرانی ماهانه نزدیک به ۳۵۰۰ میلیارد تومان و سالانه رقمی بالغ بر ۴۱ هزار میلیارد تومان برای دولت هزینه بر جای می گذارد. این در حالی است که بودجه پرداخت یارانه نقدی در لایحه بودجه سال ۹۷ مبلغ ۲۳ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده که اگر دولت بخواهد طبق روال گذشته به همه متقاضیان یارانه پرداخت کند بیش از ۱۸ هزار میلیارد ریال با کسری بودجه مواجه خواهد شد.

یارانه دریافتی هر ایرانی

یارانه دریافتی هر ایرانی تا به امروز

برآوردها نشان می‌دهد منبع حاصل از حذف غیرنیازمندان از یارانه در سال آینده ۱۸ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان است و حدود ۳۴ میلیون نفر از دریافت یارانه حذف می‌شوند و مابقی که حدود ۴۲ میلیون نفر هستند باقی می مانند. ایلنا

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :