گوشی گلکسی اس ۹ چه شکلی خواهد بود؟

گوشی گلکسی اس ۹ چه شکلی خواهد بود؟ اقتصاد

هنوز چند ماهی تا معرفی گوشی گلکسی اس ۹ باقی مانده است. تلفن همراه هوشمندی که به احتمال زیاد در مراسم MWC 2018 معرفی خواهد شد. سامسونگ کار ساخت این گوشی را از چند ماه پیش شروع کرده و به نظر می‌رسد که ویژگی‌های جدیدی روی آن قرار می‌دهد.

گوشی گلکسی اس ۹

گوشی گلکسی اس ۹ ,گفته شده یکی از این ویژگی‌های جدید اضافه شده (Notch) یا بریدگی در صفحه نمایش است. دقیقا همان قسمت سیاه رنگی که روی صفحه نمایش آیفون X و گوشی Essential مشاهده می‌شود. البته بریدگی صفحه نمایش در گلکسی اس ۹ به پایین گوشی منتقل شده و دقیقا جایی است که سنسور تشخیص اثر انگشت قرار می‌گیرد.

خصوصیات گوشی گلکسی اس ۹

سنسور تشخیص اثر انگشت در گلکسی اس ۹ به زیر صفحه نمایش منتقل شده و برای اینکه مشکلی در نمایش تصاویر و رنگ‌ها به وجود نیاید، سامسونگ بریدگی صفحه نمایش را دقیقا جایی قرار داده که این سنسور قرار گرفته است. در زمان عرضه گلکسی اس ۸ هم شایعه منتقل شدن سنسور تشخیص اثر به پشت صفحه نمایش به گوش می‌رسید، اما این اتفاق رخ نداد. دلیل آن هم ایجاد مشکل در نمایش رنگ‌ها اعلام شده بود. حالا سامسونگ با بریدن این قسمت از صفحه نمایش و قرار دادن سنسور تشخیص اثر انگشت در زیر آن توانسته مشکل را برطرف کند.

گوشی گلکسی اس ۹

گوشی گلکسی

همچنین از آنچایی که بریدگی صفحه نمایش در پایین گوشی تلفن همراه قرار گرفته، چندان برای مخاطب آزار دهنده جلو نمی‌کند. دقیقا مشکلی که در گوشی آیفون X مشاهده می‌شود. بریدگی صفحه نمایش در بالای صفحه نمایش قرار گرفته که باعث شده برنامه‌ها بد به نمایش در بیایند.
گوشی گلکسی اس ۹

خرید گوشی گلکسی اس ۹

صبحانه

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :