آیا سامسونگ می‌تواند چنین موبایلی بسازد؟

آیا سامسونگ می‌تواند چنین موبایلی بسازد؟اقتصاد

یکی از اشکالات عمده وارده به آیفون ایکس(۱۰) وجود شکاف در بالای نمایشگر(notch) است که به عنوان باگ طراحی از آن یاد شده است.

گوشی هوشمند سامسونگ

گوشی هوشمند سامسونگ ,در همین حال کمپانی سامسونگ با آگاهی از این موضوع، در حال یافتن راه حل فنی برای رفع «ناچ» است و آنچه در سازمان بین‌المللی مالکیت‌های معنوی / WIPO در کره به ثبت رسیده، بخشی از این تلاش است. در طرح توسعه‌ای که کمپانی کره‌ای دنبال می‌کند، قراردادن دوربین سلفی و سایر سنسورها زیر نمایشگر در بالای گوشی هوشمند است. طراحی گوشی موبایل اسنشال توسط مبدع اندروید نیز درنوع خود جالب توجه بود و ممکن است اپل به دنبال خرید لایسنس از «اندی روبین» برای گوشی‌های جدید خود باشد.

ساخت گوشی هوشمند جدید سامسونگ

از سوی دیگر قرارگرفتن حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر توسط کمپانی Vivo نشان داد که رقبا در خفا در حال توسعه اسکرینی هستند که ۱۰۰درصد بدون لبه و حاشیه باشد. گفتنی است اپل با این همه عظمت در بخش ثبت اختراع نتوانست حسگر اثر انگشت را زیر آیفون ایکس قرار دهد و سرنوشت آیفون‌های جدید ۲۰۱۸ در بلاتکلیفی قرار گرفته است. اگر کمپانی‌ها امسال نتوانند اسکرین ۱۰۰درصدی تولید کنند، قطعا شاهد عرضه آن در سال ۲۰۱۹ خواهیم بود.

گوشی هوشمند سامسونگ

گوشی سامسونگ

گوشی هوشمند سامسونگ

مشخصات گوشی هوشمند سامسونگ

خبرآنلاین

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :