صدور کارت بازرگانی یک بار مصرف متوقف شد

صدور کارت بازرگانی یک بار مصرف متوقف شداقتصاد

قاضی سراج از ورود سازمان بازرسی به جلوگیری از صدور کارت بازرگانی یک بار مصرف خبرداد.

کارت‌های بازرگانی

کارت‌های بازرگانی ,قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در تشریح اقدامات سازمان بازرسی در رسیدگی به معوقات کارت بازرگانی یک بار مصرف از ورود سازمان بازرسی به جلوگیری از صدور کارت بازرگانی یک بار مصرف خبر داد و اظهارکرد: دراین رابطه سازمان بازرسی ورود کرد و با همکاری وزارت اقتصاد و دارایی این افراد شناسایی شده و مالیات‌ها باز می‌گردد. قاضی سراج گفت: افرادی که صلاحیت نداشتند با زد و بند به دریافت کارت‌ های بازرگانی اقدام می‌کردند و با این کارت‌ها صادرات و واردات انجام می‌دادند و نسبت به حق و حقوق دولت از جمله مالیات فراری بودند.

صدور کارت‌های بازرگانی

وی اضافه کرد: زمانی دولت متوجه این موضوع می‌شد که کالا‌ها از گمرکات ترخیص شده و میلیارد‌ها مالیات دولت، غیرقابل وصول بود. قاضی سراج در ادامه بیان کرد: مالیات اصلی را دلال‌های حرفه‌ای می‌خوردند و دولت از حق و حقوقش محروم می‌ماند، در این رابطه با ورود سازمان بازرسی تعدادی از افراد شناسایی شدند و مالیات‌ها به دولت برمی گردد.

کارت‌های بازرگانی

کارت‌های بازرگانی یک بار مصرف

چندی قبل رئیس سازمان مالیاتی طی مصاحبه‌ای میزان مالیات وصول نشده مربوط به کارت بازرگانی یک‌بارمصرف را تا تاریخ ۲۹ مهرماه بیش از ۱۲۰۰۰ میلیارد تومان اعلام کرده است. میزان

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو