آغاز پیش فروش سکه از ۱۷ بهمن با قیمت روز تحویل

آغاز پیش فروش سکه از ۱۷ بهمن با قیمت روز تحویل اقتصاد

بنا بر اعلام یک مقام مسئول بانک مرکزی از ۱۷ بهمن ماه پیش فروش سکه در بازه های زمانی ۶ ماهه و یکساله انجام می شود.

پیش فروش سکه از ۱۷ بهمن

پیش فروش سکه از ۱۷ بهمن ,مسعود رحیمی، مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی اعلام کرد:از ۱۷ بهمن ماه پیش فروش سکه در بازه های زمانی ۶ ماهه و یکساله انجام می شود. وی درباره شرایط این پیش‌فروش توضیح داد: در زمان ثبت نام یک میلیون تومان علی الحساب دریافت می شود و در هنگام تحویل براساس قیمت روز، برای سررسیدهای ۶ ماهه با تخفیف ۴ درصد و برای دوره یک ساله با تخفیف ۹ درصد تحویل داده خواهد شد.

پیش فروش سکه از ۱۷ بهمن در بانک کارگشایی

به گفته وی همه افراد ۱۸ سال به بالا با کارت ملی می توانند به ۱۳۱۲ شعبه منتخب بانک ملی مراجعه کنند. رحیمی میزان عرضه سکه از طریق بانک کارگشایی را حدود ۲۲۷ هزار قطعه عنوان کرد و گفت: از این میزان، ۱۰۷ هزار نیم سکه و ۱۲۰ هزار قطعه سکه تمام بهار آزادی بوده است. وی تصریح کرد: هم حراج سکه در بانک کارگشایی و هم پیش فروش سکه تا اطلاع ثانونی و متناسب با میزان استقبال مردم انجام می شود.

پیش فروش سکه از 17 بهمن

اغاز پیش فروش سکه از ۱۷ بهمن

رحیمی در واکنش به این نکته خبرنگاران که تخفیف ۴ درصد برای پیش فروش ۶ ماهه و ۹ درصد برای پیش فروش یک سال به هیچ وجه جذاب نیست، گفت: با توجه به اینکه علی الحساب یک میلیون تومان از متقاضی دریافت می شود، در واقع برای پیش فروش یک ساله تخفیف به بیش از ۱۵ درصد و برای پیش فروش ۶ ماه به حدود ۱۱ درصد می‌رسد. وی افزود: بنابراین تخفیف واقعی متناسب با سود سپرده بانکی است. فارس

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :