زمان واریز و برداشت یارانه نقدی بهمن ۹۶

زمان واریز و برداشت یارانه نقدی بهمن ۹۶ اقتصاد

سرپرستان خانوارها ساعت ۲۴ امشب (بیست و ششم بهمن ماه) می توانند یارانه نقدی مرحله هشتاد و چهارم را دریافت کنند.

واریز یارانه نقدی بهمن ۹۶

واریز یارانه نقدی بهمن ۹۶ ,به گزارش پیام رسان سازمان هدفمندی یارانه ها، مبلغ یارانه نقدی به ازای هر نفر ۴۵۵ هزار ریال است. این مبلغ به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور واریز می شود. رییس سازمان برنامه و بودجه چهارم مهرماه امسال گفت: پرداخت یارانه ها در سال ۱۳۹۷ هدفمند می شود. محمدباقر نوبخت افزود: منابع حاصل از هدفمندی یارانه ها از ۲مرجع تهیه می شود؛ یکی از محل افزایش قیمت ها و دیگری کمک های خزانه عمومی است که به صورت نقدی و غیرنقدی بین خانواده ها تقسیم می شود.

یارانه بهمن ماه امشب واریز می‌شود

وی افزود: این میزان پارسال ۴۸۰ هزار میلیارد ریال بود که حدود ۳۲۰ هزار میلیارد ریال آن سهم سازمان هدفمندی یارانه ها می شد و بقیه آن یعنی نزدیک به ۱۲۰-۱۰۰ هزار میلیارد ریال آن از خزانه برداشته شد. برپایه گزارش تفریح بودجه ۱۳۹۵ کل کشور که چهارم بهمن ماه امسال در مجلس شورای اسلامی خوانده شد، در لایحه بودجه سال آینده به سبب کاهش منابع هدفمندی یارانه ها، حذف حدود ۱۰ میلیون نفر از یارانه بگیران پیش بینی شده است؛ پارسال نیز یارانه ۳۳۶ هزار و ۶۱۸ نفر قطع شد.

واریز یارانه نقدی بهمن 96

زمان دقیق واریز یارانه نقدی بهمن ۹۶

پارسال منابع تحقق یافته برای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها ۴۴۶ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال بود که ۳۱۴ هزار و ۵۸۰ میلیاردریال آن از محل اصلاح قیمت حامل های انرژی و ۱۳۱ هزار و ۷۲۰ میلیارد ریال از محل بودجه عمومی دولت تامین شد. بر اساس این آمار حدود ۹۳ درصد منابع وصولی به عنوان یارانه نقدی و غیرنقدی و هفت درصد به تولید و سلامت اختصاص یافت. ایرنا

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :