قیمت دنا پلاس توربو اعلام شد

قیمت دنا پلاس توربو اعلام شد اقتصاد

انتقال نیرو در این خودرو نیز با استفاده از یک گیربکس ۵ دنده ی دستی صورت می گیرد و دنا پلاس توربو را قادر به ثبت مصرف سوخت ترکیبی ۵٫۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر می کند.

قیمت دنا پلاس توربو

قیمت دنا پلاس توربو ,شرکت ایران خودرو قیمت نهایی محصول جدید خود یعنی خودروی دنا پلاس توربو را اعلام کرد. بر اساس این خبر دنا پلاس توربو با قیمت ۵۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به بازار خودرو عرضه خواهد شد.در خصوص این خودرو باید اشاره کنیم که دنا پلاس توربو از نسخه‌ی پرخوران شده‌ی موتور EF7 با نام EF7 TC بهره مند است.

قیمت خودرو دنا پلاس توربو

این موتور ۱۶۵۰ سی سی ۴ سیلندر می تواند ۱۵۰ اسب بخار قدرت و ۲۱۵ نیوتن متر گشتاور راتولید کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو ۱۰ ثانیه و حداکثر سرعت آن ۲۰۵ کیلومتر بر ساعت است. انتقال نیرو در این خودرو نیز با استفاده از یک گیربکس ۵ دنده ی دستی صورت می گیرد و دنا پلاس توربو را قادر به ثبت مصرف سوخت ترکیبی ۵٫۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر می کند.

قیمت دنا پلاس توربو

اعلام قیمت دنا پلاس توربو

از امکانات این خودرو جدید نیز باید به ایربگ های جلویی راننده و سرنشین کناری، سیستم ترمز چهارچرخ دیسکی مجهز به ABS و EBD، کروزکنترل، پخش تصویری مجهز به رهیاب، صندلی های تمام برقی جلو، تهویه مطبوع اتوماتیک، سنسور دنده عقب، بلوتوث، شیشه های برقی، رینگ های آلومینیومی و آینه های برقی (بهمراه تاشو اتوماتیک)، سانروف برقی، ایربگ های جانبی صندلی های جلو، دوربین دنده عقب، چراغ ولکام و دی لایت اشاره کنیم. فرادید

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :