جدول لیست جدید قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران

جدول لیست جدید قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران اقتصاد

بازار خودروهای وارداتی هنوز در وضعیت نامشخصی قرار دارد. دولت تعرفه‌های جدید خود را اعلام نموده ولی هنوز به تایید مجلس نرسیده است و به همین دلیل بازار هنوز در وضعیتی آشفته قرار دارد. نکته بسیار جالبی که این روزها قابل مشاهده است، دپو کردن خودروهای وارداتی توسط نمایشگاه داران است.

قیمت خودروهای وارداتی

قیمت خودروهای وارداتی ,آنگونه که نمایشگاه داران اعلام می‌کنند تعرفه جدیدی که توسط دولت ارائه شده قیمت خودروهای وارداتی را بیشتر از آن چیزی که هم اکنون است بالا می‌برد و فروش این خودروها در شرایط فعلی برای آنها صرفه اقتصادی ندارد و منتظر تاییدیه تعرفه جدید از سوی مجلس می‌مانند و سپس خودروهای خود را با قیمت جدید عرضه می‌نمایند. نمونه صفرکیلومتر فول خودروهایی مانند سورنتو، سانتافه و راو۴ حتی با قیمت‌های بالای ۳۰۰ میلیون هم به سختی یافت می‌شوند چون به گفته نمایشگاه‌داران این خودروها به انبارها رفته تا در زمان مناسب به بازار خودرو عرضه شوند.

قیمت خودروهای وارداتی در بازار

براساس قانون جدید واردات خودرو، خودروهای بالای ۴۰ هزار دلار دیگر مجوز ورود به کشور را ندارند و به همین دلیل خودروهایی با برند لکسوس، ولوو، بنز،بی‌ام‌و و پورشه ورودشان به کشور ممنوع شده و نحوه قیمتگذاری این خودروها در بازار ایران بسیار پیچیده تر از قبل خواهد شد. پس باید منتظر ماند و دید که در روزهای آینده چه بر سر بازار خودروهای خارجی خواهد آمد. قیمت‌ خودروهای وارداتی که از بازار استعلام شده است:

قیمت خودروهای وارداتی

جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران

ایران جیب

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :