آپارتمان‌های مناسب برای خانه اولی‌ها

آپارتمان‌های مناسب برای خانه اولی‌ها اقتصاد

مشاوران املاک به متقاضیان حاضر در بخش خرید و فروش بازار مسکن توصیه می‌کنند برای آنکه بتوانند فایل موردنظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنند نیاز است با توجه به هیجان ایجاد شده در بازار، حوزه جست‌وجوی خود را قدری گسترده تر کنند.

قیمت آپارتمان‌

قیمت آپارتمان‌ عبه گفته آنها اگرچه در حال حاضر برخی از فروشندگان و سازندگان ملک با توجه به نوسان ایجاد شده در سایر بازار‌های سرمایه‌ای و اثرگذاری آن بر بازار مسکن، تمایل دارند قیمت پیشنهادی خود را بیش از حد متعارف افزایش دهند، مناسب است تا خریداران مسکن به ویژه آن دسته از متقاضیان خانه‌ اولی که با اتکا به اهرم مالی تسهیلات خرید مسکن وارد بازار شده‌اند، برای پیدا کردن ملک موردنظر خود قدری جست و جوی بیشتری انجام دهند. در عین حال به گفته آنها با توجه به نزدیک شدن به ماه پایانی سال، خریداران و متقاضیان بهتر است هر چه سریع‌تر در فرصت باقی‌مانده خرید خود را انجام دهند.

قیمت آپارتمان‌ مناسب خانه اولی ها

بررسی میدانی فایل‌های موجود در بخش خرید و فروش مسکن نشان می‌دهد در حال حاضر بخش عمده‌ای از فایل‌های نوساز در بازار مسکن بسیار گران‌تر از قیمت میانگین منطقه پیشنهاد شده‌اند. اما در این میان خانه‌های ۵ تا ۱۰ سال و همین طور خانه‌های کمتر از ۲۰ سال که امکان خرید آنها با تسهیلات بانکی میسر است قیمت‌های پیشنهادی متناسب‌تری دارند.

قیمت آپارتمان‌

قیمت آپارتمان‌ در تهران

روزنامه دنیای اقتصاد

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :