شرط گرفتن یارانه نقدی ۹۷ از زبان وزیر کار

شرط گرفتن یارانه نقدی ۹۷ از زبان وزیر کار اقتصاد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر تشخیص داده شود فردی نیازمند نیست یارانه او قطع می‌شود و اگر فرد ادعا کند که نیازمند است به دولت اجازه می‌دهد حساب‌هایش بررسی شود.

شرط گرفتن یارانه ۹۷

شرط گرفتن یارانه ۹۷ ,علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره مکانیسم حذف یارانه بگیران و شائبه‌های مطرح شده مبنی بر اینکه دولت حساب‌های شخصی افراد را بررسی می‌کند، گفت: اگر تشخیص داده شود فردی نیازمند نیست یارانه نقدی او قطع خواهد شد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: به یارانه بگیران اعلام می‌شود که نیازمند نیستند، اگر فرد ادعا کند که نیازمند است به دولت اجازه می‌دهد حساب‌هایش بررسی شود. ربیعی با تاکید بر اینکه دولت به سراغ حساب هیچ‌کسی نمی‌رود، ادامه داد: همه جای دنیا روال همین است که اگر افراد بخواهند از مزایایی استفاده کنند باید حساب‌های بانکی را نشان دهند.

شرط گرفتن یارانه ۹۷ و مشمولان دریافت آن

وی همچنین درباره اینکه آیا معیار قراردادن حقوق ۷۰۰ هزار تومانی برای تعیین خط فقر کم نیست، اظهار کرد: فقر مفهومی دارد و معمولا آن را به معنای سفره و گرسنگی در نظر می‌گیرند. ربیعی ادامه داد: تعریف خط فقر شاخصه‌های دارد و اگر بخواهیم آن را با شاخصه‌های متفاوت در نظر بگیریم مفهوم فقر هم متفاوت خواهد بود.

شرط گرفتن یارانه ۹۷

شرط گرفتن یارانه ۹۷ از زبان وزیر

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: براساس قیمت دلار برای زندگی فرد در کشورها رقمی تعیین و سپس آن را با ppm در داخل هر کشوری اندازه گیری می‌کنند با این محاسبه عددی به دست می‌آید که آن را برای خط فقر در نظر می‌گیرند. ربیعی اضافه کرد: به طور معمول وقتی از فقر شدید صحبت می‌شود منظور فقر خوراکی است و اگر سایر هزینه‌ها هم در نظر گرفته شود مبلغ تعیین شده برای خط فقر افزایش می‌یابد. باشگاه خبرنگاران

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :