سیم‌کارت‌هایی میلیاردی به ارزش چند واحد آپارتمان +تصاویر و قیمت‌ها

سیم‌کارت‌هایی میلیاردی به ارزش چند واحد آپارتمان +تصاویر و قیمت‌ها اقتصاد

قیمت برخی از سیم کارت های موجود در بازار، برابر با یک واحد آپارتمان در مناطق مختلف تهران است.

سیم‌کارت‌هایی میلیاردی

سیم‌کارت‌هایی میلیاردی ,این روزها وقتی به بازار فروش سیم کارت های رند سری بزنید با قیمت های عجیب و غریب روبرو خواهید شد که در بعضی موارد قیمت یکی از آنها، ارزشی برابر با ۲ واحد آپارتمان در تهران دارد. طبق تعرفه همراه اول قیمت سیم کارت دائمی تهران (۹۱۲) با پیش شماره ۰۰ در حدود ۱۶۰تومان می باشد؛ البته گویا به خاطر توزیع محدود، قیمت این سیمکارتها در بازار بیش از ۴۰۰ هزار تومان خریدوفروش می شود. همچنین سیمکارت های دائمی در تهران با پیش شماره ۰۹۱۰ در حدود ۱۳۰ هزار تومان به فروش می رسد. طبق اظهار نظر یکی از فعالان صنفی موبایل، قیمت سیمکارت‌های با پیش شماره ۹۱۲ و کد دو، بالای ۱/۷۰۰/۰۰۰ تومان، کد سه بالای ۱/۲۰۰/۰۰۰تومان، کد چهار بالای ۸۰۰/۰۰۰تومان، کد پنج بالای ۷۰۰/۰۰۰ تومان، کد شش بالای ۶۰۰/۰۰۰ تومان، کد هفت بالای ۵۰۰/۰۰۰ تومان و خطوط هشت و نه به ترتیب ۳۵۰/۰۰۰ و ۳۰۰/۰۰۰ تومان می باشد. این نکته نیز قابل ذکر است که قیمت سیم کارت های ۹۱۲ با کد ۱۱۴ بالای ۵/۶۰۰/۰۰۰ تومان و کد ۱۱۵ بالای ۵/۴۰۰/۰۰۰ تومان می باشد. به گفته یک فعال صنفی برخی از شماره رند بالای یک میلیارد تومان نیز به فروش می رسد. با همه این تفاسیر تقریبا قیمت انواع سیمکارتهای دائمی در تهران مشخص شده است؛ اما وقتی برای خرید سیمکارت اقدام می کنید و با شماره‌های رند، کد یک و کد دو روبه‌رو می شوید قیمت‌ها کاملا تغییر می کند.

خرید سیم‌کارت‌هایی میلیاردی

وقتی به چند سایت معتبر فروش سیمکارت رجوع کردیم با قیمت های نجومی و عجیب روبرو شدیم؛ سیمکارت ۹۱۲ با پیش شماره ۱۱۳ و رند آیینه ای در حدود ۴۵۰میلیون تومان قیمت گذاری شده است. وقتی برای خرید یک سیم کارت رند که با مبلغ نامشخص و بر اساس بالاترین پیشنهاد برای فروش گذاشته شده بود، تماس برقرار کردیم, فروشنده از فروش سیمکارت به قیمت ۸۶۰میلیون تومان خبر داد؛ اگر هر متر از یک خانه در مناطق متوسط تهران را ۴میلیون تومان فرض کنیم، با این مبلغ می توان ۳ خانه ۶۰ متری تهیه کرد. قیمت‌ سیمکارت های رند و کد یک در تهران که قیمت های نجومی دارند را در ادامه می بینید:

سیم‌کارت‌هایی میلیاردی

قیمت نجومی سیم‌کارت‌هایی میلیاردی

سیم‌کارت‌هایی میلیاردی

سیم‌کارت‌هایی رند میلیاردی

سیم‌کارت‌هایی میلیاردی

سیم‌کارت‌ هایی میلیاردی در بازار تهران

همانطور که مشاهده کردید، این تصاویر مربوط به سیم کارت های میلیونی و بعضا میلیاردی بود. اگر دهه هفتاد و شروع عرضه سیمکارت را به یاد داشته باشید برای خرید یک سیمکارت نیاز به تایید هویت و ثبت نام بود که اول باید در صف های طولانی و قرعه کشی ها قرار می گرفتید؛ هر چند باوجود آن همه سختی، با قیمت های یکسانی روبرو بودیم و شرکت مخابرات سیمکارت های رند و غیر رند را به شکل منظم و به ترتیب شماره فیش واگذار می کرد. با گذشت زمان، بازار سیاه شماره رند آغاز و سرآغازی شد برای داستان قیمت های میلیونی و میلیاردی سیمکارتها. کسانی که توانسته بودند خطوط رند را به دست آورند در بازار سیاه برای شماره های رند خود مبالغ گزافی گذاشتند و اقدام به فروش کردند. هرچند مخابرات در سال ۹۳ برای جلوگیری از ادامه روند بازار سیاه، برای فروش شماره های رند خود مزایده برگزارکرد، همچنان قیمت این شماره‌ها در بازار سیاه سر به فلک می‌کشد. باشگاه خبرنگاران

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :