حداقل سود هر فرد از سهام عدالت چقدر است؟

حداقل سود هر فرد از سهام عدالت چقدر است؟ اقتصاد

سود سهام عدالت از روزهای آینده به حساب مشمولین واریز خواهد شد که این سود قرار است در سه مرحله و با توجه به دهک بندی افراد جامعه صورت گیرد و حداقل دریافتی بر هر نفر ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان خواهد بود.

سود هر فرد از سهام عدالت

سود هر فرد از سهام عدالت ,سود سهام عدالت از روزهای آینده به حساب مشمولین واریز خواهد شد که این سود قرار است در سه مرحله و با توجه به دهک بندی افراد جامعه صورت گیرد و حداقل دریافتی بر هر نفر ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان خواهد بود. با توجه به بسته شدن سامانه سهام عدالت از روز گذشته جهت تکمیل آورده سهام، خبرهایی مبنی بر واریز سود سهام عدالت در روزهای آینده شنیده می‌شود. به علاوه هنوز ۱۲ میلیون نفر از مشمولین سهام عدالت همچنان شماره شبای خود را به سامانه ارائه نکرده‌اند و بیشترین سهم از ارائه شماره شبا مربوط به اعضای کمیته امداد و بهزیستی است.

حداقل سود هر فرد از سهام عدالت

در این میان تنها تعداد اندکی از ۴۷ میلیون نفر اقدام به تکمیل موجودسهام خود تا سقف یک میلیون تومان کرد‌ه‌اند و اکثر سهامداران دارای سهام ۵۳۲ هزار تومانی هستند که سود سهام این افراد حدود ۷۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده و هنوز رقم دقیق آن مشخص نیست و این در حالی است که افرادی که سرمایه خود را تکمیل و یا از اعضای کمیته امداد و بهزیستی باشند حداقل ۱۵۰ هزار تومان سود دریافت می‌کنند. سود مشمولین سهام عدالت از یک تا سه مرحله پرداخت می‌شود که بسته به ارزش سهام مبلغ و سود تعیین خواهد شد که رقم آن ۴۰، ۸۰ و ۱۲۰ هزار تومان خواهد بود. البته بعضی از مشمولان در سال‌های گذشته مبلغی را به عنوان سود از دولت دریافت کرده‌اند که این مبلغ از ۵۳۲ هزار تومان ارزش سهام کسر خواهد شد و سایرین با توجه به ارزش فعلی سهام سود دریافت می‌کنند.

سود هر فرد از سهام عدالت

میزان سود هر فرد از سهام عدالت

شایان ذکر است مشمولینی که به هز میزان سود سهام دریافت کرد‌ه‌اند از ارزش سهام عدالت کسر خواهد شد که در این میان برخی تا ۱۲۰ هزار تومان سود دریافت کرده‌اند که ارزش سهام آن‌ها ۴۱۲ هزار تومان خواهد که این افراد اگر عضو کمیته امداد و بهزیستی نبوده و ارزش سهام خود را تکمیل نکرده‌باشند حدود ۵۰ هزار تا ۶۰ هزار تومان سود دریافت می‌کنند که به نسبت دارایی این سود افزایش یا کاهش می‌یابد. میزان

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :