سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی اعلام شد

سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی اعلام شد اقتصاد

بر اساس یکی از مصوبات این جلسه، سقف معافیت مالیاتی که روز گذشته تا ۲ میلیون تومان برای کارکنان دولتی و غیردولتی تصویب شده بود، امروز مجددا تصحیح شد.

سقف معافیت مالیاتی کارکنان

سقف معافیت مالیاتی کارکنان   ,علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷، به تشریح نشست امروز عصر کمیسیون پرداخت و اظهار داشت: در جلسه امروز عصر نیز به ادامه بررسی هزینه‌های و درآمدها پرداختیم. وی با اشاره به مصوبات نشست عصر کمیسیون، افزود: بر اساس یکی از مصوبات این جلسه، سقف معافیت مالیاتی که روز گذشته تا ۲ میلیون تومان برای کارکنان دولتی و غیردولتی تصویب شده بود، امروز مجددا تصحیح شد.

میزان سقف معافیت مالیاتی کارکنان

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷، همچنین عنوان کرد: نهایتا سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیر دولتی تا ۲ میلیون و ۳۰۰ تومان مصوب شد. طبق مصوبه دیگر عصر کمیسیون تلفیق، شرکت ملی گاز ایران موظف شد مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان از محل سرجمع صادرات گاز طبیعی در سال ۹۷، به تداوم گازرسانی به شهرها و روستاهای استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان، اعم از اجرای خطوط فشارقوی گاز، خطوط تغذیه و تکمیل طرح‌های گازرسانی به شهرها و روستاهایی کم برخوردار کشور اختصاص دهد، که این مبلغ صرف بازپرداخت تعهدات دولت به پیمانکاران طرح‌های مذکور می‌شود.

سقف معافیت مالیاتی کارکنان

سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیر دولتی

بر اساس دیگر مصوبه کمیسیون، مشترکین روستایی و چاه‌های کشاورزی از پرداخت ۸ درصد مبلغ برق مصرفی که مربوط به شهرها بود، معاف شدند. فارس

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :