سکه ۵ هزار ریالی رونمایی شد

سکه ۵ هزار ریالی رونمایی شد اقتصاد

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار، گفت: سکه یادبود ۵ هزار ریالی به مناسبت پنجاهمین سالگرد بازار سرمایه ضرب شده و فردا در مراسمی از این سکه رونمایی می شود.

رونمایی از سکه ۵ هزار ریالی

رونمایی از سکه ۵ هزار ریالی ,یاسر فلاح مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار، گفت: سکه یادبود ۵ هزار ریالی به مناسبت پنجاهمین سالگرد بازار سرمایه ضرب شده و فردا در مراسمی از این سکه رونمایی می شود. یاسر فلاح، در خصوص رونمایی از سکه ۵ هزار ریالی در مراسم سالگرد ۵۰ سالگی بازار سرمایه، گفت: با ابتکار رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و همراهی بانک مرکزی سکه یادبود ۵ هزار ریالی به مناسبت ۵۰ سالگی بازار سرمایه ضرب شده و فردا در مراسمی از این سکه رونمایی می شود.

رونمایی از سکه یادبود ۵ هزار ریالی به مناسبت پنجاهمین سالگرد بازار سرمایه

رونمایی از سکه ۵ هزار ریالی

رونمایی از سکه ۵ هزار ریالی با طرح یادبود بازار سرمایه

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، در ادامه افزود: این گونه اقدامات نشان از نقش موثر و با اهمیت بازار سرمایه در رشد اقتصاد کشور است. مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، در انتها خاطر نشان کرد: مراسم پنجاهمین سالگرد بازار سرمایه فردا با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و برخی مسئولین بلند پایه نظام در سالن اجلاس سران برگزار می شود. صدا و سیما

ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
ترفندهای فوق العاده برای تزئین سبزیجات
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :