صدور معرفی‌نامه بازنشستگان برای خرید خودروی قسطی از فردا

صدور معرفی‌نامه بازنشستگان برای خرید خودروی قسطی از فردا اقتصاد

روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد که بازنشستگان کشوری برنده قرعه‌کشی خرید خودروی قسطی باید پیش از مراجعه به نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو، برگه معرفی نامه خود را از سایت صندوق بازنشستگی کشوری پرینت بگیرند.

خرید خودروی قسطی بازنشستگان

خرید خودروی قسطی بازنشستگان ,بازنشستگان کشوری برنده قرعه کشی خرید خودروی قسطی که از ۱۵ تا ۲۷ آبان باید به نمایندگی های مجاز ایران خودرو مراجعه کنند، به همراه داشتن برگه پرینت شده معرفی نامه از سایت صندوق الزامی است. بازنشستگان کشوری برنده قرعه کشی خرید خودروی قسطی باید پیش از مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو برگه معرفی نامه خود را از سایت صندوق بازنشستگی کشوری پرینت بگیرند.

معرفه نامه خرید خودروی قسطی به بازنشستگان

بازنشستگان کشوری مشمول این طرح می توانند از روز دوشنبه (۱۵ آبان) با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir و درج مشخصات خود، برگه معرفی نامه را برای انجام فرآیند خرید خودروی قسطی چاپ کرده و برای ثبت نام به نمایندگی های مجاز ایران خودرو ارائه کنند. بدیهی است، به همراه داشتن «کارت شناسایی ملی» شخص بازنشسته به همراه برگه «معرفی نامه»، در هنگام ثبت نام و سایر امور ثبت نام ضروری است. در صورت نبود برگه معرفی نامه و کارت ملی امکان ثبت نام و فرآیند خرید خودرو وجود نخواهد داشت.

خرید خودروی قسطی بازنشستگان کشوری

رکنا

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :