زمان واریز حقوق اسفند ماه کارکنان دولت اعلام شد

زمان واریز حقوق اسفند ماه کارکنان دولت اعلام شد اقتصاد

رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد کارکنان دولت حداکثر تا نوزدهم اسفندماه حقوق می‌گیرند.

حقوق اسفند ماه کارکنان دولت

حقوق اسفند ماه کارکنان دولت ,«محمدباقر نوبخت» در سومین همایش سالیانه نظام فنی و اجرایی کشور که در سالن غدیر سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، تصریح کرد: قرار است از پانزدهم اسفندماه پرداخت حقوق کارکنان دولت آغاز و حداکثر تا نوزدهم اسفند پایان یابد. وی اضافه کرد: امسال مجلس شورای اسلامی در تبصره ۱۹ قانون بودجه ۱۳۹۷ تغییری ایجاد نکرد و برای سال آینده باید غیر از منابع صندوق توسعه ملی که به میزان ۱۴۰ هزار میلیارد ریال امکان استفاده داریم، از منابع دیگری برای اولویت‌های برنامه ششم استفاده کنیم. نوبخت گفت: منابع کشور برای سال آینده ۳۴۶۰ هزار میلیارد ریال است که تلاش می‌شود تمرکز بودجه به سمت استان‌ها باشد، درآمدها و هزینه‌های متفرقه بودجه را ساماندهی کنیم و سایر اصلاحات بودجه‌ریزی را به انجام برسانیم. «همچنین توانستیم با کسب اجازه از رهبر معظم انقلاب ۱۴۰ هزار میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی را برای طرح‌های عمرانی نظیر آب و آبخیزداری و غیره در سال آینده اختصاص دهیم».

زمان واریز حقوق اسفند ماه کارکنان دولت

نوبخت تصریح کرد: در مجموع سال آینده ۱۲۶۰ هزار میلیارد ریال بودجه برای عملیات عمرانی استفاده می‌شود. رییس سازمان برنامه و بودجه دستیابی به رشد دو رقمی اقتصاد را که پارسال برای نخستین بار صورت گرفت، نتیجه تخصیص ۱۷۹ هزار میلیارد ریال منابع بانکی به حدود ۲۴ هزار واحد تولیدی و همچنین ۴۲۰ هزار میلیارد ریال وجه نقد و انواع اوراق به طرح‌های عمرانی دانست و افزود: آثار آن در ۹ ماهه امسال نیز مشهود است. وی گفت: از آغاز امسال تا پایان آذرماه حدود ۹۳۵ هزار نفر وارد بازار کار شدند که برای ۹۱۸ هزار نفر آنان کار ایجاد شد اما در مجموع برای جبران عقب ماندگی‌ها و مشکلات انباشته شده باید کارهای بزرگ‌تری انجام داد.

حقوق اسفند ماه کارکنان دولت

حقوق کارکنان دولت

معاون رییس جمهوری بیان داشت: برای سال ۱۳۹۷ اجرای ۱۲ برنامه را پیش بینی کرده‌ایم تا یک میلیون و ۳۳ هزار فرصت شغلی ایجاد شود. وی تاکید کرد: سال آینده ۸۳۷ هزار نفر وارد بازار کار می‌شوند که ۷۰ درصد آنها را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می‌دهند. نوبخت همچنین ابراز امیدواری کرد منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها را بتوان به سمت تولید هدایت کرد و یادآور شد هر ماه ۳۸ هزار میلیارد ریال برای پرداخت و توزیع یارانه‌های نقدی مصرف می‌شود. سومین همایش سالیانه نظام فنی و اجرایی کشور به همت سازمان برنامه و بودجه کشور، معاونت فنی، امورزیربنایی و تولیدی و امور نظام فنی و اجرایی و با حضور «محمدباقر نوبخت» رییس سازمان برنامه و بودجه و جمعی از مقام‌ها و مسوولان اجرایی کشور برگزار شد. ایرنا

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :