نرخ بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال جاری

نرخ بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال جاری اقتصاد

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: بازنشستگان تا ۱۵ اسفند مهلت دارند برای بیمه تکمیلی به دفاتر کانون‌های بازنشستگی مراجعه کنند.

بیمه تکمیلی بازنشستگان

اصغر بیات رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی، درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی اظهار داشت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته با توجه به اینکه بازنشستگان از بیمه تکمیلی آتیه رضایت نسبی داشتند مجددا با بیمه آتیه سازان برای بیمه تکمیلی بازنشستگان قرار دادی منعقد شد. وی ادامه داد: بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی برای حذف و اضافه نام خود تا ۱۵اسفند ماه با مدارک لازم مهلت دارند به دفاتر کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی مراجعه کنند.

نرخ بیمه تکمیلی بازنشستگان

بیات با اشاره به اینکه نرخ بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال جاری ۳۶ هزار ۲۰۰ هزار تومان است اظهار داشت: مدارک مورد نیاز بازنشستگان برای پوشش بیمه تکمیلی اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی و در صورتی که قصد دارند فرزندشان هم تحت پوشش قرار دهند باید گواهی اشتغال به تحصیل ارائه دهند. رئیس کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه سقف تعهدات بیمه تکمیلی ۱۴ میلیون تومان است گفت: بین ۲۵ تا ۴۰ درصد میزان خدمات درمانی بیمه تکمیلی نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.

بیمه تکمیلی بازنشستگان

بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران

فارس

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :