برنامه ریزی دولت برای افزایش ۶۰ درصدی قیمت بنزین

تاریخ بروزرسانی : 2017-12-17 /
گردآوری :

عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: دولت درصدد است که قیمت بنزین را ۶۰ درصد افزایش دهد.

افزایش ۶۰ درصدی قیمت بنزین

افزایش ۶۰ درصدی قیمت بنزین ,حبیب الله کشت زر عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین، اظهار کرد: دولت درصدد است که قیمت بنزین را ۶۰ درصد افزایش دهد که قطعا مجلس با این افزایش ۶۰ درصدی مخالف است و اگر موافقت کند حداکثر با افزایش ۲۰ درصدی موافقت می کند. عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مردم از لحاظ اقتصادی در فشار هستند، افزود: درصد افزایش قیمت بنزین باید معقول و متناسب با درآمد مردم باشد، در حالیکه در بودجه سال ۹۷ همه اقلام اساسی گران می شود.

نظر مجلس درباره افزایش ۶۰ درصدی قیمت بنزین

وی ادامه داد: زمانیکه دولت یارانه ها را هدفمند کرد مقرر شد که درآمدحاصل از افزایش قیمت حامل های انرژی برای توسعه زیرساخت ها و کمک به محرومان مصرف شود، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداده است، بنابراین نمایندگان به این افزایش قیمت در کالاها و بخش های مختلف رای نمی دهند و افزایش قیمت بنزین خط قرمز مجلس است. نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: متناسب با افزایش چند برابری قیمت ها در سال های گذشته خدماتی به مردم ارائه نشده است، بر همین اساس بخش هایی از بودجه در کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس تغییر یافته و اصلاح می شود.

افزایش 60 درصدی قیمت بنزینمخالفت دولت با افزایش ۶۰ درصدی قیمت بنزین

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به شناور بودن قیمت بنزین در فوب خلیج فارس، یادآور شد: قیمت بنزین در کشورهای همسایه بین کشورهای نفتی و غیرنفتی متفاوت است و درکشوری همانند ترکیه بالای ۲ هزار تومان است. باشگاه خبرنگاران

برچسب ها: