میزان افزایش حقوق کارمندان دولت برحسب مبلغ دریافتی کنونی

میزان افزایش حقوق کارمندان دولت برحسب مبلغ دریافتی کنونی اقتصاد

بنابر جلسه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی میزان افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال آینده بین ۱۰ تا ۱۸درصد به تناوب و بر اساس میزان دریافتی سال۱۳۹۶ به تصویب رسید که بازه حقوقی بین ۱.۵ تا ۵ میلیون تومان را در بر می‌گیرد.

افزایش حقوق کارمندان دولت ۹۷

افزایش حقوق کارمندان دولت ۹۷ ,بنابر جلسه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی میزان افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال آینده بین ۱۰ تا ۱۸درصد به تناوب و بر اساس میزان دریافتی سال۱۳۹۶ به تصویب رسید که بازه حقوق بین ۱.۵ تا ۵ میلیون تومان را در بر می‌گیرد. بر اساس این مصوبه که پس از بررسی و تصویب در صحن مجلس، مستلزم تایید شورای نگهبان نیز هست حقوق کارمندان دولت به قرار زیر است.

میزان افزایش حقوق ها به قرار زیر است:

میزان دریافتی بین ۱.۵ تا ۲میلیون تومان معادل ۱۸درصد میزان دریافتی بین ۲ تا ۲.۵میلیون تومان معادل ۱۷درصد میزان دریافتی بین ۲.۵ تا ۳میلیون تومان معادل ۱۶درصد میزان دریافتی بین ۳ تا ۳.۵میلیون تومان معادل ۱۵درصد میزان دریافتی بین ۳.۵ تا ۴میلیون تومان معادل ۱۴درصد میزان دریافتی بین ۴ تا ۴.۵میلیون تومان معادل ۱۳درصد میزان دریافتی بین ۴.۵ تا ۵میلیون تومان معادل ۱۲درصد میزان دریافتی بالاتر از ۵ میلیون تومان معادل ۱۰درصد

افزایش حقوق کارمندان دولت 97

میزان افزایش حقوق کارمندان دولت ۹۷

مشرق نیوز

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :