ارزش سهام عدالت هر فرد چقدر است؟

ارزش سهام عدالت هر فرد چقدر است؟ اقتصاد

وزیر اقتصاد با اعلام پرداخت سود سهام عدالت به دهک های پایین جامعه تا آخر سال ارزش ریالی سهام عدالت برای هر نفر را اعلام کرد.

ارزش ریالی سهام عدالت

ارزش ریالی سهام عدالت ,وزیر اقتصاد با اعلام اینکه سود کامل سهام عدالت تا پایان سال به دهک های پایین جامعه پرداخت می شود. گفت:ارزش سهام عدالت امروز به ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان افزایش یافت. مسعود کرباسیان درباره سهام عدالت افزود:ارزش سهام یک میلیون تومانی ۴۹ شرکت مشمول این طرح که سودآور هستند ازجمله بیمه ها و پالایشگاه ها اکنون به دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

ارزش روز سهام عدالت

وی گفت:برای مالکیت عمومی این سهام با مجلس هماهنگ هستیم. کرباسیان افزود:قرار بود ارزش اسمی این سهام در ۱۰ سال نخست پر شود اما ۵۳۴ هزار تومان پر شد که بد نبود. وی گفت:اگر مالکیت سهام عدالت را به مردم واگذار کنیم، سود این سهام افزایش می یابد. وزیر اقتصاد با بیان اینکه شرکت ها بعد از برگزاری مجمع می توانندسود را تا ۸ ماه تقسیم کنند گفت: شرکت های مشمول طرح سهام عدالت باید ۳۸۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت را به حساب خاص سازمان خصوصی سازی واریز کنند که تا کنون ۱۲۰۰ میلیارد تومان به این حساب واریز شده است.

ارزش ریالی سهام عدالت

ارزش ریالی سهام عدالت برای هر فرد مشمول

کرباسیان گفت:بقیه سود تا پایان سال یا اوایل سال آینده واریز می شود. وی گفت:۱۴ میلیون نفر از ۴۷ میلیون نفری که سهام عدالت دارند شماره شبا را به سازمان خصوصی سازی اعلام نکرده اند و از آنها می خواهیم این شماره را به این سازمان اعلام کنند. خبر آنلاین

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :