قیمت آپارتمان‌های نوساز در ۲ منطقه پر تقاضای تهران

قیمت آپارتمان‌های نوساز در ۲ منطقه پر تقاضای تهران اقتصاد

سهم قابل توجهی از معاملات مسکن در ماه گذشته به آپارتمان‌های نوساز در مناطق چهار و پنج به‌عنوان پرمعامله‌ترین مناطق تهران تعلق دارد.

آپارتمان‌های نوساز در ۲ منطقه تهران

آپارتمان‌های نوساز در ۲ منطقه تهران ,به‌طور کلی آپارتمان‌های نوساز همواره در صدر تقاضای خریداران مسکن بوده است و این روند اکنون نیز وجود دارد. دو منطقه چهار و پنج در شرق و غرب پایتخت نیز به چند دلیل طی ماه‌های پیاپی همواره پرمعامله‌ترین مناطق شهر بوده‌اند. هرچند گاه جای رتبه اول و دوم تغییر می‌کند اما همواره این دو منطقه به دلیل قیمت مناسب در عین برخورداری نسبتا قابل قبول از سرانه‌های خدماتی، فضاهای آموزشی نظیر مدرسه با دسترسی مناسب به بافت مسکونی مقصد اول خانه‌اولی‌ها و متقاضیان مصرفی مسکن بوده و هستند. به این ترتیب بیشترین معاملات مسکن در تهران طی ماه‌ها و حتی سال‌های اخیر مربوط به واحدهای نوساز در دو منطقه مذکور است. بررسی جدیدترین قیمت واحدهای نوساز درمناطق چهار و پنج تهران موید نوسان قیمتی ۱۰درصدی نسبت به پاییز سال قبل است. ارزان‌ترین آپارتمان‌های نوساز معامله شده در دو هفته نخست آذرماه در منطقه چهار مربوط به محله‌های اوقاف، حکیمیه و سراج بوده که مترمربعی ۴ تا ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته شده‌اند. گران‌ترین آپارتمان‌های این منطقه نیز در محدوده ازگل واقع شده که هرمترمربع از این واحدها بیش از هفت میلیون تومان ارزش دارد.

قیمت آپارتمان‌های نوساز در ۲ منطقه تهران

در منطقه پنج نیز گران‌ترین معاملات هفته‌های اخیر براساس جدیدترین قیمت‌ها به جنت‌آباد جنوبی و بلوار شاهین جنوبی اختصاص دارد که برخی از واحدهای نوساز این محله‌ها مترمربعی هشت میلیون و ۵۰۰ تا هشت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شده است. معاملات ارزان این منطقه نیز در شهرک آپادانا و صادقیه، محدوده بزرگراه ستاری ثبت شده که قیمت آپارتمان نوساز در آنها مترمربعی پنج تا پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.

آپارتمان‌های نوساز در ۲ منطقه تهران

جدول قیمت آپارتمان‌های نوساز در ۲ منطقه تهران

دنیای اقتصاد

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :