قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های مسکونی کمتر از ۱۰ سال

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های مسکونی کمتر از ۱۰ سال اقتصاد

بررسی بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن در یازدهمین ماه سال جاری نشان می‌دهد همچون دیگر ماه‌های نیمه دوم سال جاری سهم معاملات آپارتمان‌های مسکونی نوساز تا ۵ سال ساخت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته همچنان کمتر از ۵۰ درصد حجم معاملات یک ماه اخیر باقی مانده است.

آپارتمان‌های مسکونی زیر ۱۰ سال

آپارتمان‌های مسکونی زیر ۱۰ سال و این گزارش نشان می‌دهد سهم معاملات آپارتمان‌های نوساز تا پنج سال ساخت از ۱۸ هزار و ۳۹۲ معامله انجام شده در بهمن ماه معادل ۷/ ۴۸ درصد بوده که نسبت به بهمن ماه سال گذشته معادل ۲/ ۵ واحد درصد کاهش یافته است. بررسی بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن در یازدهمین ماه سال جاری نشان می‌دهد همچون دیگر ماه‌های نیمه دوم سال جاری سهم معاملات آپارتمان‌های مسکونی نوساز تا ۵ سال ساخت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته همچنان کمتر از ۵۰ درصد حجم معاملات یک ماه اخیر باقی مانده است. این گزارش نشان می‌دهد سهم معاملات آپارتمان‌های نوساز تا پنج سال ساخت از ۱۸ هزار و ۳۹۲ معامله انجام شده در بهمن ماه معادل ۷/ ۴۸ درصد بوده که نسبت به بهمن ماه سال گذشته معادل ۲/ ۵ واحد درصد کاهش یافته است.

قیمت آپارتمان‌های مسکونی زیر ۱۰ سال

گزارش بانک مرکزی نشان می‌دهد در مقابل کاهش سهم آپارتمان‌های نوساز تا پنج سال ساخت از مجموع معاملات خرید و فروش انجام شده در این یک ماه، به سهم معامله آپارتمان‌های بیش از ۱۵ سال افزوده شده است. سهم آپارتمان‌های با قدمت بیش از ۱۵ سال از مجموع معاملات از ۱/ ۸ درصد در بهمن ماه سال گذشته به ۹/ ۱۱ درصد در بهمن ماه سال جاری رسیده است. به گفته مشاوران املاک به نظر می‌رسد یکی از دلایل مهم کاهش سهم آپارتمان‌های نوساز تا پنج سال از حجم معاملات در چند ماه اخیر می‌تواند افزایش نامتعارف قیمت‌های پیشنهادی این گروه از واحدهای مسکونی از سوی فروشندگان باشد. در جدول نبض بازار امروز قیمت‌های پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز تا پنج سال در مناطق مختلف شهر تهران معرفی شده‌اند. البته در میان آنها برخی قیمت‌های پیشنهادی ارائه شده بیش از قیمت میانگین منطقه است.

آپارتمان‌های مسکونی زیر ۱۰ سال

قیمت آپارتمان‌های مسکونی

دنیای اقتصاد

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :