دعایی بسیار مجرب برای حاجات بسیار مهم

دعایی بسیار مجرب برای حاجات بسیار مهم دین و اندیشه

در این مطلب چند دعا برای رفع حاجت بسیار مهم گردآوری نموده ایم.

گاه در زندگی مشکلاتی گربیان گر آدمی می شود که هیچ راه حلی جز معجزه و دعا برای آن ها وجود ندارد.اگر در زندگی به مشکل مهمی برخورده اید و از هیچ طرفی گشایشی ندیده اید بد نیست در ادامه همراه با Niksalehi شوید  تا دعا برای حاجت بسیار مهم را بخوانید.با تلاوت این دعای مجرب ان شالله حاجت روا خواهید.

دعا برای حاجت بسیار مهم

دعا یی به جهت برآمدن حاجت از شیخ بهاءالدین عاملی بسیار مجرّب است

از شیخ بهاءالدین عاملی رسیده که در
شب جمعه این دعا را بر چهل و یک دانه گندم بخواند و بر بام خانه ریزد تا مرغها بخورند
اگر حاجتش روا نشود بر من بد گویند.

بِسْمِ الله الرّحْمنِ الرّحیم

لا اِلهَ اِلاَّ اللهُبِعَوْنِکَ وَ قُدْرَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِحَقِکَ وَ حُرْمَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ
اللهُ فَرَجاً فَرَجَنی مِنْ اَمْری فَرَجاً وَ مَخْرَجاً رَبَنّا یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

به هر دانه گندم یک بار بخواند

دعا برای حاجت بسیار مهم

دعا

بد نیست دعایی مجرب برای حاجات را بدانید

در زمان امام صادق«علیه‌السلام» نیز یکی از اصحاب به جهت چنین حاجتی به محضر این امام همام شرفیاب شد و چنین در خواستی را مطرح کرد. امام صادق «علیه‌السلام» در پاسخ دعایی را به صحابی آموزش دادند که به دعای الحاح (پافشاری) در حاجات مشهور است.

مـحـمـد بـن مـسـلم گـویـد: امام صادق «علیه السلام» عرض کردم : دعائى بمن بیاموز، فـرمـود: تـو کـجـائى از دعـاى الحـاح ؟ و (چـرا آن را نخوانى ؟) گوید: عرض کردم : دعاى الحاح کدام است ؟ فرمود:‌ «اللَّهُمَّ رَبَّ السَّمَاوَاتِ السَّبْعِ وَ مَا فِیهِنَّ وَ رَبَّ الاَرَضِینَ السَّبْعِ وَ مَا فِیهِنَّ وَ رَبَّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ وَ رَبَّ مُحَمَّد خَاتَمِ النَّبِیِّینَ أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ الَّذِی بِهِ تَقُومُ السَّمَاءُ وَ بِهِ تَقُومُ الاَرْضُ وَ بِهِ تُفَرِّقُ الْجَمْعَ وَ بِهِ تَجْمَعُ الْمُتَفَرِّقَ وَ بِهِ تَرْزُقُ الاَحْیَاءَ وَ بِهِ أَحْصَیْتَ عَدَدَ الثَّرَى وَ الرَّمْلِ وَ وَرَقِ الاَشْجَارِ وَ قَطْرِ الْبُحُورِ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد. سپس حاجت خویش را طلب کن و در دعا پافشارى کن که خداوند دعاى بندگان مؤمن را دوست دارد.

ترجمه دعا: خدایا ! اى خداى هفت آسمان و آنچه در آنهاست. اى خدا هفت زمین و آنچه در آنهاست. اى خداى عرش عظیم، اى خداى محمد (خاتم پیامبران) به آن اسمت قسم که بدان آسمان را برافراشته، زمین را آرام گردانده اى، نیز بدان همگان را پس از آفرینش روى زمین پراکنده مى کنى و در روز قیامت، همگان را گرد هم مى آورى، بدان اسم تو را قسم مى دهم که زندگان را رزق مى دهى، و شمارش سنگریزه ها و شن هاى روان و برگ درختان و دریاها را در نظر دارى، بر محمّد و آل محمّد درود بفرستى . سـپـس بـر مـحـمـد و آل محمد صلوات مى‌فرستى آنگاه حاجت خود را مى‌خواهى و در درخواست خود اصرار بنما(اصول کافى جلد ۴ صفحه : ۳۷۸ ، روایه ۲۳)

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان – myquran.de

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2020-08-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :