استفاده از نقش و نگارهای ایرانی در منزل

استفاده از نقش و نگارهای ایرانی در منزل دکوراسیون

منزل ایرانی , طراحی و تزیین دکوراسیون منزل کاری سخت و چالش برانگیز است چرا که باید نظرات و سلیقه های متفاوت را به شیوه ای درست و مناسب با یکدیگر ترکیب کنید البته در بعضی مواقع مجبور هستید بعضی چیزها را قربانی کنید تا به هدف مد نظر خود برسید.

دکوراسیون منزل ایرانی

منزل ایرانی , استفاده از این نقش و نگارهای ایرانی به منزل زیبایی خاصی میبخشد, در ادامه ایده های استفاده از این نقش و نگارها را مشاهده کنید. نقش و نگار در منازل سنتی و مدرن طراحی و تزیین دکوراسیون منزل کاری سخت و چالش برانگیز است چرا که باید نظرات و سلیقه های متفاوت را به شیوه ای درست و مناسب با یکدیگر ترکیب کنید البته در بعضی مواقع مجبور هستید بعضی چیزها را قربانی کنید تا به هدف مد نظر خود برسید.

طراحی و دکوراسیون منزل ایرانی

خانه هر یک از ما نشان دهنده بخشی از شخصیت افراد خانواده بوده و به نوعی هویت ما را انعکاس می دهد. بنابراین استفاده از نماد و نشانه های معماری ایرانی در گوشه و کنار منزلمان خیلی دور از انتظار نیست. مهم ترین نکته در مورد معماری ایرانی این است که معماران ما همواره خلوص، زیبایی، گرما و عشق را در طرح های خود منعکس می کردند. بنابراین تصمیم گرفتیم تا با آموزش نقش و نگارهای ایرانی به گونه ای بتوانیم با به کاربردن بخشی از آن معماری و طراحی، گرما و عشق را در خانه با خود همراه کنیم. به کار گیری نقش و نگار در نمای ساختمان نمای ساختمان، نرده های روی دیوار حیاط، نرده های بالکن همیشه در زیبایی بیرون خانه ما تاثیر زیادی می گذارند. اگر به دنبال طرح جدید هستید ما این مورد را به شما پیشنهاد می دهیم.

منزل ایرانی

نقشهای بسیار زیبا در منزل ایرانی

طراحی پارتیشن با تنوع الگوها پارتیشن ها صفحاتی هستند که برای جداسازی فضاهای مختلف از آن ها استفاده می کنیم. استفاده از این الگوهای ایرانی می تواند هم زمان با جداکردن پله های شما، نقش نرده های آن را نیز بازی کند. علاوه بر این، این نوع پارتیشن در عین حال که فضای شما را جدا کرده و به آن شخصیت می دهد، دید نیمه باز هم ایجاد کرده که از بسته و خفه شدن فضا جلوگیری می کند.
منزل ایرانی

طراحی منزل به سبک ایرانی

نقش و نگارهای ایرانی در طراحی چراغ وجود یک چراغ، لوستر و آویز ایرانی می تواند فضای شما رو انعطاف پذیر کند زیرا هم سنتی است و هم مدرن! در تصویر بالایی چوبی بودن آن و اتصال به سقف باعث خاص تر شدن طرح شده است.
منزل ایرانی

نگارهای زیبا در منزل ایرانی

استفاده از الگوی ایرانی در طراحی پنجره با نور و سایه بازی کنید تا فضای خانه دل نشین تر شود. همان گونه که گذشتگان ما با پنجره های ارسی در خانه های خود رقص نور ، سایه و رنگ را به خانه هدیه می کردند. در این حالت انگار طرح شما دوبار دیده می شود، یک بار در پنجره و بار دوم در سایه روی زمین.!
منزل ایرانی

نقش و نگارهای زیبا در منزل ایرانی

به کارگیری نقش های ایرانی در محوطه بیرون خانه وجود این اشکال هندسی زیبا در حیاط خانه یا باغ شما می تواند حس خوبی را القا کند به خصوص اگر آن را با نورپردازی زیبایی در شب همراه کنید.
منزل ایرانی

دکوراسیون منزل ایرانی

چیدانه

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-20 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :