تکنیک های جالب برای دکوراسیون دیوار

تکنیک های جالب برای دکوراسیون دیوار دکوراسیون

دکوراسیون دیوار , اگر چیدمان مبلمان یکی از مهم ترین نقش ها را در طراحی داخلی و «طراحی صحنه» ایفا کند، آنچه در واقع تعیین کننده مکان و فضای مورد نظر شماست، دیوارها و سقف می باشد؛ یعنی همان عناصر مهم و حیاتی معماری داخلی که ایفا کننده نقش پس زمینه صحنه زندگی شماست.

تکنیک های جالب برای دکوراسیون دیوار

دکوراسیون دیوار ، وجود دیوارهای سفید و یکدستی که هیچ عنصری روی آنها به نمایش گذاشته نشده یا رنگ خاصی ندارند، جلوه دکوراسیون را بی روح و کسل کننده می کند.

دکوراسیون دیوار با هنر پتینه کاری

اگر چیدمان مبلمان یکی از مهم ترین نقش ها را در طراحی داخلی و «طراحی صحنه» ایفا کند، آنچه در واقع تعیین کننده مکان و فضای مورد نظر شماست، دیوارها و سقف می باشد؛ یعنی همان عناصر مهم و حیاتی معماری داخلی که ایفا کننده نقش پس زمینه صحنه زندگی شماست.دکوراسیون دیوار سطحی که دیوارها اشغال می کند ، آنچنان ارزشمند و وسیع است که اعمال مدیریتی هوشمندانه در طراحی آن از الزامات است. اگر بدانیم تاثیر شگرف رنگ ها و نقش ها تا چه حد در آرایش و دیزاین خانه زیاد است و چگونه این عناصر فضای پیرامون را تحت سیطره خود در می آورند، انتخاب رنگ ، کاغذ دیواری یا هر پوشش دیگری ، در ابتدا استرس زا و هراس آور به نظر می رسد. فراموش نکنید که دیوار، مانند بوم سفیدی هستند که در نهایت، نگاه ، تفکر ، سبک، شخصیت و خلاقیت شما بر آن نقش می بندد. همان گونه که می دانید تنوع گزینه های پوشش دیوار بسیار زیاد است، پس بهتر است ابتدا با آرامش خاطر به کاوش در گزینه ها و امکانات موجود بپردازید. فراموش نکنید که دیوارها در حکم قالبی هستند که قفس زندگی شما را زیباتر جلوه می دهند. وجود دیوارهای سفید بزرگ و یکدست فرصتی طلایی برای اعمال یکسری تغییرات جهت ارتقای جلوه دکوراسیون خانه شما به شمار می رود. به این منظور باید دیوار بی روح و ساده خانه را طوری چشمگیر و منحصر به فرد کنید که جلوه کل دکوراسیون تحت تاثیر قرار گیرد. از آنجا که دیوارها بیشترین سطح هر اتاق را تشکیل می دهند، دکوراسیون این بخش در حقیقت دکوراسیون پس زمینه چیدمان فضا محسوب می شود و نقش مهمی در جلوه چیدمان اتاق دارد.

ایده هایی برای تزیین دکوراسیون دیوار

در این شماره نیز قصد داریم با کمک یکی دیگر از تکنیک های پتینه، دیواری ساده و بی روح را به دیواری زیبا تبدیل کنیم که می تواند تاثیر شگفت انگیزی برای دکوراسیون کل فضا داشته باشد. این کار بزرگ را می توانید با هنر خودتان به راحتی انجام دهید و از نتیجه کار لذت ببرید.

تزیین دکوراسیون دیوار با پتینه

مواد و ابزار لازم برای پتینه کاری دیوار * رنگ اکریلیک ساختمانی:کرم، طلایی * کاغذ الگو * چسب چوب * قلم مو روش ساخت : ابتدا از یک سمت دیوار شروع کنید و سطح دیوار را به وسیله قلم مو چسب چوب بزنید. سپس کاغذ الگو را روی چسب چوب قرار دهید و با دست حالت به آن چروک بدهید. بعد از اینکه کل سطح دیوار را با کاغذ الگو پوشش دادید، چند ساعتی صبر کنید. سپس روی کاغذ الگو ها را با چسب چوب بپوشانید. بگذارید چسب چوب کاملا خشک شود. بعد از خشک شدن چسب چوب، کل سطوح را به وسیله قلم مو رنگ اکریلیک کرم بزنید و بگذارید خشک شود. سپس به وسیله قلم مو رنگ اکریلیک طلایی را به صورت حرکات رفت و برگشتی روی تمامی سطوح بزنید؛ به طوری که رنگ زیر کار نمایان شود.

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi