درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت لوکس دکوراسیون

درب ضد سرقت , مدل های مدرن درب های ضد سرقت نیز با روکش های براق سفید و برآق مشکی و حتی هایگس استفاده می شود. رنگ های پوست پولیش نیز در برخی موارد استفاده می شود. ولی باید در نظر داشت که استفاده از این نوع متریال باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت می شود و در نهایت باعث افزایش قیمت خانه خواهد شد.

درب ضد سرقت لوکس

در سالیان اخیر استفاده از روکش های گردو و بلوط وارداتی در صنعت درب ضد سرقت افزایش چشمگیری پیدا کرده است. استفاده از چوب های خراطی شده در نمای دربهای ضد سرقت و طرح های برجسته سلطنتی با انواع روکش های وارداتی و رویه های وارداتی مورد توجه سازندگان مسکن قرار گرفته است.

درب ضد سرقت لوکس

در سالیان اخیر نه تنها مقاومت درب ضد سرقت، بلکه لوکس بودن و ظاهر طبیعی درب ضد سرقت نیز مورد توجه سازندگان قرار گرفت است. تولید کنندگان درب ضد سرقت، نیز در این راستا با استفاده از مصنوعات چوبی سعی در بهبود زیبایی درب ضد سرقت، و هارمونی ظاهر درب های ضد سرقت لوکس با دیگر عناصر و متریال های مورد استفاده در دکوراسیون داخل خانه دارند. در همین راستا از روکش های مختلفی در ساختار و ظاهر درب ضد سرقت، استفاده می شود که باعث می شود قیمت درب ضد سرقت نیز نسبت به نمونه های ساده تر ، گران تر تمام شود. به طور مثال در سالیان اخیر استفاده از روکش های گردو وارداتی به شدت در صنعت درب ضد سرقت افزایش پیدا کرده است. استفاده از چوب های خراطی شده در نمای درب ضد سرقت، و طرح های برجسته سلطنتی با روکش و یا چوب گردو بسیار کاربردی شده است. در این میان استفاده از چوب های دیگر لوکس ماننده چوب های آفریقایی و چوب بلوط و روکش های بلوط و رویه های ضد سرقت با رویه های روکش های درجه یک چوب تزیینی آمریکایی و اروپایی بشدت در حال گسترش و بکارگیری است.

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت لوکس

مدل های مدرن درب های ضد سرقت، نیز با روکش های براق سفید و برآق مشکی و حتی هایگس استفاده می شود. رنگ های پوست پولیش نیز در برخی موارد استفاده می شود. ولی باید در نظر داشت که استفاده از این نوع متریال باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت می شود و در نهایت باعث افزایش قیمت خانه خواهد شد. ولی برخی از مشتریان که به دنبال لوکس گرایی هستند و از نظر معماری طرح های لوکس جذابیت زیادی برایشان دارد از مدل های فوق استفاده می کنند. معمولا در معماری مدرن از رنگ های سفید و تیره و در معماری سنتی و کلاسیک از روکش های چوبی استفاده می شود. استراکچر در ضد سرقت در این دربها بستگی به نوع درب انتخابی دارد. برخی از مدل ها پک وارداتی ترک می باشند و برخی از کشور های ایتالیایی و اروپا وارد ایران می شوند که بیشتر مدل های اروپایی درب های لوکس مدرن می باشند. درب ضد سرقت، ترکیه معمولا مدل های متنوعی دارند ولی قالب مدل ها کلاسیک می باشند. درسام

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :