آشپزی و شیرینی پزی https://www.niksalehi.com/cooking آشپزی و شیرینی پزی ، انواع غذاهای محلی ، ایرانی و فرنگی Mon, 12 Apr 2021 13:43:45 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.7 میکادوی خوشمزه با عطر دارچین و هل https://www.niksalehi.com/cooking/میکادو-با-هل-و-دارچین.html https://www.niksalehi.com/cooking/میکادو-با-هل-و-دارچین.html#respond Mon, 12 Apr 2021 11:14:55 +0000 http://www.linkyeadetnare.com ما در این مقاله به اموزش تهیه ی میکادوی خوشمزه با عطر دارچین و هل پرداختیم . شما هم طبق دستورات گفته شده این شیرینی خوشمزه را آماده کنید. با ما همراه باشید.

نوشته میکادوی خوشمزه با عطر دارچین و هل اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/میکادو-با-هل-و-دارچین.html/feed 0
دسر زیبا و خوشمزه کوکی جیلی بیلی! https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-کوکی-جیلی-بیلی.html https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-کوکی-جیلی-بیلی.html#respond Mon, 12 Apr 2021 08:19:59 +0000 http://www.linkyeadetnare.com دسر زیبا و خوشمزه کوکی جیلی بیلی که طرفداران زیادی دارد و میتواند برای مراسم مهمانی ها و پذیرایی ها بهترین گزینه باشد. با ما همراه باشید.

نوشته دسر زیبا و خوشمزه کوکی جیلی بیلی! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-کوکی-جیلی-بیلی.html/feed 0
کیک شکلاتی با بیسکویت کرمدار! https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-شکلاتی-با-بیسکویت.html https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-شکلاتی-با-بیسکویت.html#respond Sun, 11 Apr 2021 08:24:12 +0000 http://www.linkyeadetnare.com اگر میخواهید کیک شکلات خوشمزه و لذیذی را تهیه کنید و از خوردن ان لذت ببرید ما به شما کیک شکلاتی با بیسکویت کرمدار را آموزش میدهیم. با ما همراه باشید.

نوشته کیک شکلاتی با بیسکویت کرمدار! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-شکلاتی-با-بیسکویت.html/feed 0
کیک یخچالی لذیذ با عطر کارامل! https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-یخچالی-قالبی.html https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-یخچالی-قالبی.html#respond Sun, 11 Apr 2021 06:55:37 +0000 http://www.linkyeadetnare.com اگر قصد تهیه ی پخت کیک را دارید و میخواهید برای خانواده آن را تهیه کنید مطالب ما را دنبال کنید ، تا بتوانید بهترین نوع کیک را به شما آموزش بدهیم. با ما همراه باشید و طرز تهیه کیک یخچالی قالبی را ببینید.

نوشته کیک یخچالی لذیذ با عطر کارامل! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-یخچالی-قالبی.html/feed 0
دستور آسان برای کیک ساده خانگی https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-ساده-خانگی.html https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-ساده-خانگی.html#respond Sat, 10 Apr 2021 13:12:26 +0000 http://www.linkyeadetnare.com دستور آسان برای کیک ساده خانگی و نکات گفته شده برای تهیه ی این کیک را ما برای شما بیان کرده ایم . برای تهیه ی این نوع کیک با ما همراه باشید.

نوشته دستور آسان برای کیک ساده خانگی اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-ساده-خانگی.html/feed 0
آموزش تصویری تبدیل تخم مرغ آب پز به شکل قلب https://www.niksalehi.com/cooking/تخم-مرغ-آب-پز.html https://www.niksalehi.com/cooking/تخم-مرغ-آب-پز.html#respond Thu, 08 Apr 2021 08:59:15 +0000 http://www.linkyeadetnare.com تبدیل تخم مرغ آب پز به شکل قلب یک تنوع زیبا در ظاهر تخم مرغ است. که ما مرحله به مرحله ی ان را برای شما بیان کرده ایم . با ما همراه باشید.

نوشته آموزش تصویری تبدیل تخم مرغ آب پز به شکل قلب اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/تخم-مرغ-آب-پز.html/feed 0
آموزش گام به گام تهیه سس شکلات خانگی! https://www.niksalehi.com/cooking/سس-شکلات-برای-کیک-خانگی.html https://www.niksalehi.com/cooking/سس-شکلات-برای-کیک-خانگی.html#respond Thu, 08 Apr 2021 04:00:57 +0000 http://www.linkyeadetnare.com سس شکلاتی آسان برای تزیین کیک و شیرینی به کار میرود. و تهیه ی آن راحته و کاربردهای زیادی در دسر ها و کیک ها و شیرینی ها دارد. با ما همراه باشید و روش تهیه سس شکلات برای کیک خانگی را ببینید.

نوشته آموزش گام به گام تهیه سس شکلات خانگی! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/سس-شکلات-برای-کیک-خانگی.html/feed 0
کیک کوییک میکس شیرعسلی فوری و خوشمزه! https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-کوییک-میکس.html https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-کوییک-میکس.html#respond Thu, 08 Apr 2021 02:02:23 +0000 http://www.linkyeadetnare.com کیک کوییک میکس شیرعسلی فوری و خوشمزه یکی از نوع کیک هایی است که میتوان در مهمانی ها و مراسم ها سرو شود و همه هم دوست دارند. با ما همراه باشید.

نوشته کیک کوییک میکس شیرعسلی فوری و خوشمزه! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-کوییک-میکس.html/feed 0
طرز تهیه دسر آسان و بسیار لذیذ خربزه! https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-خربزه.html https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-خربزه.html#respond Wed, 07 Apr 2021 15:27:52 +0000 http://www.linkyeadetnare.com دسر خربزه یکی از ساده ترین دسرهایی ست که می توان در خانه تهیه کرد. این دسر بسیار راحت تهیه میشود و در فصل تابستان بهترین گزینه برای پذیرایی می باشد. با ما همراه باشید.

نوشته طرز تهیه دسر آسان و بسیار لذیذ خربزه! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-خربزه.html/feed 0
یک عصرانه شیک و سالم با کیک نون و پنیر و سبزی! https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-نان-و-پنیر-سبزی.html https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-نان-و-پنیر-سبزی.html#respond Wed, 07 Apr 2021 10:32:50 +0000 http://www.linkyeadetnare.com یک عصرانه شیک و سالم با کیک نون و پنیر و سبزی پیشنهاد ماست که میتوانید ظاهر زیبا و مجلسی و شیک تهیه کنید برای پذیرایی از مهمان ها. با ما همراه باشید.

نوشته یک عصرانه شیک و سالم با کیک نون و پنیر و سبزی! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-نان-و-پنیر-سبزی.html/feed 0
ژله‌ی لایه‌ای لیمو در لیوان، دسر شیک و مجلسی! https://www.niksalehi.com/cooking/ژله-لایه-ای-لیمو.html https://www.niksalehi.com/cooking/ژله-لایه-ای-لیمو.html#respond Wed, 07 Apr 2021 07:16:51 +0000 http://www.linkyeadetnare.com ژله ماده ای شفافی است که بی رنگی و زرد خیلی روشن است و معمولاً بی بو و بی مزه است. و با مخلوطی از خامه و یا بستنی میتوانید به صورت شیک و مجلسی در اختیار مهمان ها قرار دهید. با ما همراه باشید و طرز تهیه ژله لایه ای لیمو را ببینید.

نوشته ژله‌ی لایه‌ای لیمو در لیوان، دسر شیک و مجلسی! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/ژله-لایه-ای-لیمو.html/feed 0
طرز تهیه ژله ای متفاوت به شکل نیمرو! https://www.niksalehi.com/cooking/ژله-به-شکل-نیمرو.html https://www.niksalehi.com/cooking/ژله-به-شکل-نیمرو.html#respond Wed, 07 Apr 2021 04:21:02 +0000 http://www.linkyeadetnare.com طرز تهیه ژله ای متفاوت به شکل نیمرو به شما آموزش داده ایم. در این مقاله به روش متفاوتی از تهیه ژله به شکل نیمرو خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

نوشته طرز تهیه ژله ای متفاوت به شکل نیمرو! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/ژله-به-شکل-نیمرو.html/feed 0
آموزش دسرهای خوشمزه با خمیر یوفکا https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-با-خمیر-یوفکا.html https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-با-خمیر-یوفکا.html#respond Wed, 07 Apr 2021 00:28:37 +0000 http://www.linkyeadetnare.com آموزش دسر با خمیر یوفکا را برای شما به نمایش گذاشته ایم . این دسر خوشمزه را میتوان و به راحتی می توان درمنزل آن را تهیه نمود . با ما همراه باشید.

نوشته آموزش دسرهای خوشمزه با خمیر یوفکا اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-با-خمیر-یوفکا.html/feed 0
طرز تهیه کوکی بارک، بیسکویت شیک و مجلسی! https://www.niksalehi.com/cooking/کوکی-بارک.html https://www.niksalehi.com/cooking/کوکی-بارک.html#respond Mon, 05 Apr 2021 04:46:36 +0000 http://www.linkyeadetnare.com ما در این مقاله دستور پخت کوکی بارک بسیار خوشمزه را آموزش داده ایم . طرز تهیه کوکی بارک، بیسکویت شیک و مجلسی است که طرفداران زیادی دارد. با ما همراه باشید.

نوشته طرز تهیه کوکی بارک، بیسکویت شیک و مجلسی! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/کوکی-بارک.html/feed 0
چیزکیک دو رنگ بدون فر! آسون و خوشمزه! https://www.niksalehi.com/cooking/چیزکیک-دورنگ-بدون-فر.html https://www.niksalehi.com/cooking/چیزکیک-دورنگ-بدون-فر.html#respond Sun, 04 Apr 2021 03:53:34 +0000 http://www.linkyeadetnare.com تهیه ی چیزکیک دورنگ بدون فر بسیار آسان و خوشمزه است و میتوانید تهیه ی ان را به راحتی یا دبگیرید و در منزل تهیه کنید و نوش جان کنید. با ما همراه باشید.

نوشته چیزکیک دو رنگ بدون فر! آسون و خوشمزه! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/چیزکیک-دورنگ-بدون-فر.html/feed 0
شوری گوجه فرنگی بسیار لذیذ و آسان! https://www.niksalehi.com/cooking/شوری-گوجه-فرنگی.html https://www.niksalehi.com/cooking/شوری-گوجه-فرنگی.html#respond Sat, 03 Apr 2021 15:28:23 +0000 http://www.linkyeadetnare.com گوجه فرنگی منبع خوبی از ویتامین C است . گوجه فرنگی سرشار از کلسیم است. ما در این بخش آموزش دستور شوری گوجه فرنگی را داده ایم. با ما همراه باشید.

نوشته شوری گوجه فرنگی بسیار لذیذ و آسان! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/شوری-گوجه-فرنگی.html/feed 0
لازانیا لقمه ای شیک و لذیذ! https://www.niksalehi.com/cooking/لازانیا-لقمه-ای.html https://www.niksalehi.com/cooking/لازانیا-لقمه-ای.html#respond Sat, 03 Apr 2021 09:00:34 +0000 http://www.linkyeadetnare.com لازانیا لقمه ای از انواع غذاهای ایتالیایی خوشمزه و لذیذ است و از غذاهای پرطرفدار و محبوب می باشند.برای تهیه ی این غذای خوشمزه با ما همراه باشید.

نوشته لازانیا لقمه ای شیک و لذیذ! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/لازانیا-لقمه-ای.html/feed 0
کیک گردویی با اسانس موز خوش عطر و خوشمزه! https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-گردویی-با-اسانس-موز.html https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-گردویی-با-اسانس-موز.html#respond Sat, 03 Apr 2021 02:14:00 +0000 http://www.linkyeadetnare.com کیک گردویی با اسانس موز خوش عطر و خوشمزه که بچه ها عاشق این نوع کیک میشوند و طعم آن را دوست دارندما برای شما آموزش داده ایم . با ما همراه باشید.

نوشته کیک گردویی با اسانس موز خوش عطر و خوشمزه! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-گردویی-با-اسانس-موز.html/feed 0
یک دستور آسان برای کیک گردویی مقوی و مخصوص https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-گردویی.html https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-گردویی.html#respond Tue, 30 Mar 2021 04:16:12 +0000 http://www.linkyeadetnare.com یک دستور آسان برای کیک گردویی مقوی و مخصوص که بچه ها عاشق این کیک اند. اگر میخواهید آموزش آن را یاد بگیرید با ما همراه باشید.

نوشته یک دستور آسان برای کیک گردویی مقوی و مخصوص اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/کیک-گردویی.html/feed 0
خورش سیب لپه، خورش لذیذ پاییزی https://www.niksalehi.com/cooking/خورش-سیب-لپه.html https://www.niksalehi.com/cooking/خورش-سیب-لپه.html#respond Mon, 29 Mar 2021 14:45:07 +0000 http://www.linkyeadetnare.com خورش سیب لپه، یکی از خورش های لذیذ پاییزی است و خورش‌های محلی شهر کازرون در استان فارس است . با ما همراه باشید.

نوشته خورش سیب لپه، خورش لذیذ پاییزی اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/خورش-سیب-لپه.html/feed 0
پودینگ وانیلی میوه ای ,دسری دلچسب! https://www.niksalehi.com/cooking/پودینگ-وانیلی.html https://www.niksalehi.com/cooking/پودینگ-وانیلی.html#respond Sun, 28 Mar 2021 08:14:26 +0000 http://www.linkyeadetnare.com پودینگ وانیلی خانگی یکی از خوراکی‌های خوشمزه است که به عنوان دسر مورد استفاده قرار می‌گیرد و میتوان آن را به صورت شکلاتی، میوه ای و نسکافه‌ای هم مصرف کرد. با ما همراه باشید

نوشته پودینگ وانیلی میوه ای ,دسری دلچسب! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/پودینگ-وانیلی.html/feed 0
دسر سیب با نون سوخاری https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-سیب.html https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-سیب.html#respond Sat, 27 Mar 2021 11:18:43 +0000 http://www.linkyeadetnare.com مصرف روزانه سیب می تواند به کاهش خطر سرطان کمک کند. سیب نقش مهمی در سلامت بدن دارد. ما در این مجموعه طرز تهیه ی دسر سیب با ما همراه باشید.

نوشته دسر سیب با نون سوخاری اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/دسر-سیب.html/feed 0
صبحانه را با «نان پنیری خانگی» آغاز کنید https://www.niksalehi.com/cooking/نان-پنیری-خانگی.html https://www.niksalehi.com/cooking/نان-پنیری-خانگی.html#respond Thu, 25 Mar 2021 08:51:32 +0000 http://www.linkyeadetnare.com یکی از ساده‌ترین ترکیب‌هایی که با پنیر می‌توان تهیه کرد، نان پنیری است. طرز تهیه نان پنیری هم ساده است و فقط کافی است یکبار امتحان کنید. با ما همراه باشید.

نوشته صبحانه را با «نان پنیری خانگی» آغاز کنید اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/نان-پنیری-خانگی.html/feed 0
طرز تهیه کته تماته https://www.niksalehi.com/cooking/کته-تماته.html https://www.niksalehi.com/cooking/کته-تماته.html#respond Wed, 24 Mar 2021 12:26:31 +0000 http://www.linkyeadetnare.com طرز تهیه ی کته تمامی خوشمزه و لذیذ را برای شما عزیزان آموزش داده ایم . برای تهیه ی این غذای خوشمزه و پر خاصیت با ما همراه باشید.

نوشته طرز تهیه کته تماته اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/کته-تماته.html/feed 0
بیسکویت موز توپی ، میان وعده مقوی برای بچه ها ! https://www.niksalehi.com/cooking/بیسکویت-موز-توپی.html https://www.niksalehi.com/cooking/بیسکویت-موز-توپی.html#respond Tue, 23 Mar 2021 01:38:19 +0000 http://www.linkyeadetnare.com این بیسکویت بسیار ساده و خوشمزه بوده و گزینه مناسب برای میان وعده بچه هاست. گزینه بسیار عالی برای انتخاب شیرینی نوروز هست. با ما همراه باشید و طرز تهیه بیسکویت موز توپی را ببینید.

نوشته بیسکویت موز توپی ، میان وعده مقوی برای بچه ها ! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/بیسکویت-موز-توپی.html/feed 0
شیرینی نون خامه ای رو چطور میشه خانگی درست کرد؟ https://www.niksalehi.com/cooking/شیرینی-نون-خامه-ای.html https://www.niksalehi.com/cooking/شیرینی-نون-خامه-ای.html#respond Mon, 22 Mar 2021 11:55:17 +0000 http://www.linkyeadetnare.com نان خامه ای یکی از شیرینی های تر پر طرفدار و لذیذ است. در کنار خانواده همراه چای بسیار دلچسب و خوشمزه است. با ما همراه باشید و طرز تهیه شیرینی نون خامه ای را ببینید.

نوشته شیرینی نون خامه ای رو چطور میشه خانگی درست کرد؟ اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/شیرینی-نون-خامه-ای.html/feed 0
نوعی شیرینی پسته ای خانگی و آسان! https://www.niksalehi.com/cooking/شیرینی-پسته-ای.html https://www.niksalehi.com/cooking/شیرینی-پسته-ای.html#respond Mon, 22 Mar 2021 06:09:34 +0000 http://www.linkyeadetnare.com شیرینی پسته ای برای پذیرایی از مهمانان خاص و دید و بازدیدهای سال نو بسیار مناسب است. برای تهیه ی این شیرینی به مواد زیادی احتیاجی ندارید. با ما همراه باشید.

نوشته نوعی شیرینی پسته ای خانگی و آسان! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/شیرینی-پسته-ای.html/feed 0
یک املت خوشمزه بدون گوجه فرنگی! https://www.niksalehi.com/cooking/املت-بدون-گوجه-فرنگی.html https://www.niksalehi.com/cooking/املت-بدون-گوجه-فرنگی.html#respond Sun, 21 Mar 2021 15:23:01 +0000 http://www.linkyeadetnare.com املت هم یک وعده کامل محسوب می شود و هم به عنوان میان وعده هم مورد استفاده قرار می گیرد. برای تهیه ی املت اسفناج با ما همراه باشید.

نوشته یک املت خوشمزه بدون گوجه فرنگی! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/املت-بدون-گوجه-فرنگی.html/feed 0
آش جو خوشمزه لرستان https://www.niksalehi.com/cooking/آش-جو-لرستان.html https://www.niksalehi.com/cooking/آش-جو-لرستان.html#respond Sun, 21 Mar 2021 14:10:24 +0000 http://www.linkyeadetnare.com آش جو یکی از آش‌های سنتی و قدیمی ایرانی است که با روش‌ها و مواد بسیار متنوعی در شهرهای مختلف کشور تهیه میشود. برای تهیه ی آش جو لرستان با ما همراه باشید.

نوشته آش جو خوشمزه لرستان اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/آش-جو-لرستان.html/feed 0
مربای هویج خوش طعم و خوش رنگ! https://www.niksalehi.com/cooking/طرز-تهیه-مربای-هویج.html https://www.niksalehi.com/cooking/طرز-تهیه-مربای-هویج.html#respond Sun, 21 Mar 2021 11:09:30 +0000 http://www.linkyeadetnare.com اگر هوس تهیه ی مربای هویج خوش طعم و خوش رنگ را دارید باید طبق نکات و دستوری که در این قسمت گفته شده را انجام دهید. با ما همراه باشید و طرز تهیه مربای هویج را بخوانید.

نوشته مربای هویج خوش طعم و خوش رنگ! اولین بار در آشپزی و شیرینی پزی پدیدار شد.

]]>
https://www.niksalehi.com/cooking/طرز-تهیه-مربای-هویج.html/feed 0