طرز تهیه پای سیب ورقه‌ای

طرز تهیه پای سیب ورقه‌ای آشپزی و شیرینی پزی

امروز برای شما عزیزان طرز تهیه پای سیب بسیار خوشمزه‌ای را آماده کرده‌ایم که امیدواریم این پای سیب را درست کرده و از خوردن آن لذت ببرید.

طرز تهیه پای سیب ورقه‌ای

مواد لازم برای پای سیب ورقه‌ای یک و نیم فنجان آرد همه منظوره یک و نیم قاشق غذاخوری شکر سفید یک چهارم قاشق چای خوری نمک نصف قاشق چای خوری بکینگ پودر دو عدد زرده تخم مرغ هم زده شده چهار قاشق غذاخوری آب هشت عدد سیب ، پوست کنده و به برش نازک دو قاشق غذا خوری آب لیمو دو قاشق غذا خوری آرد همه منظوره یک و سه چهارم فنجان شکر سفید نصف قاشق چای خوری دارچین دو قاشق غذا خوری کره یک فنجان آرد همه منظوره یک قاشق چای خوری دارچین دو سوم فنجان شکر قهوه‌ای دو سوم فنجان کره طرز تهیه :

پای سیب ورقه‌ای

تهیه و آماده سازی پای سیب ورقه‌ای خوشمزه

ابتدا فر را روشن کرده و فر را بر روی دمای ۳۵۰ درجه فارنهایت (۱۷۵ درجه سانتیگراد) قرار می‌دهیم و ظرف مخصوص را به خوبی چرب می‌کنیم. شکر آرد، نمک و بکینگ پودر را در یک کاسه بزرگ مخلوط می‌کنیم و در ادامه زرده تخم مرغ هم زده شده و آب را اضافه می‌کنیم و درون ظرف ۱۰ در ۱۵ اینچی پخش می‌کنیم. سیب، آب لیمو، آرد دو قاشق غذا خوری، شکر و دارچین را در یک کاسه دیگر مخلوط کرده و هم می‌زنیم و به ظرف پخت اضافه می‌کنیم در لایه سوم نیز یک فنجان آرد، یک قاشق چای خوری دارچین، دو سوم فنجان شکر قهوه‌ای و دو سوم فنجان کره را مخلوط کرده و به عنوان لایه سوم به مواد اضافه می‌کنیم. و به مدت ۶۰ دقیقه درون فر قرار می‌دهیم تا آماده سرو شود.

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-31 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :